Mila Kunis wyremontowała rodzicom dom. Efekt przerósł ich oczekiwania. Tak wyglądają łzy szczęścia!

Mila Kunis zrobiła rodzicom prawdziwą niespodziankę i wyremontowała im dom. Trudno było im ukryć wzruszenie.

Mila Kunis doprowadziła swoich rodziców do płaczu, ale były to łzy radości. Gwiazda postanowiła bowiem zrobić im niespodziankę i wraz z ekipą Houzz wyremontowała dom, w którym żyją od prawie 25 lat. Końcowy efekt przerósł najśmielsze oczekiwania. Teraz wnętrze jest przestronne, nowoczesne, ale wciąż przytulne. Jedno zostało jednak niezmienione. To trzy obrazy na ścianie, które rodzice Kunis przywieźli jeszcze z Rosji i mają one dla nich wartość sentymentalną.

>>>ZOBACZ ZDJĘCIA

Wielu mogłoby stwierdzić, że kapitalny remont nie był potrzebny, bo aktorkę stać na to, by kupić nowy dom rodzicom. Jednak, jak tłumaczy Kunis, jej rodzice nie wyobrażali sobie wyprowadzki z domu, w którym razem wychowali dzieci i spędzili wiele wspaniałych chwil.

Oni nie wyobrażają sobie opuścić ten dom. Kochają go - przyznała w materiale. Wiem jak ciężko moi rodzice musieli pracować, żebym ja i mój brat mogli mieć takie, a nie inne życie. Więc bardzo chciałam im się odwdzięczyć i dać im w końcu to, na co zasłużyli.

Jej rodzice byli zachwyceni efektami metamorfozy i nie kryli wzruszenia.

Gdy jest się w pewnym wieku, nie jest łatwo się wyprowadzić i przyzwyczaić do zmian, nie wiedzieliśmy czego możemy się spodziewać - zaczął ojciec aktorki.
Szczerze mówiąc byłam przerażona - dodała mama Kunis.
Widząc reakcję moich rodziców, wiem, że to było tego warte. Cały ten stres, gonitwa z czasem... wszystko straciło znaczenie, gdy zobaczyłam, jak moja mam zaczęła płakać - mówiła gwiazda.

Na koniec ojciec Kunis dodał tylko żartobliwie, że w końcu jest wystarczająco dużo miejsca dla... szóstki wnuków.

AW

 

Mila Kunis i Ashton Kutcher kupili swoje obrączki... przez internet. Nie to jest najlepsze

Więcej o: