Blake Lively wkurzyła się na reportera! Wszystko przez to pytanie. "Spytałbyś o to mężczyznę?!"

Blake Lively pojawiła się na imprezie "Variety's Power of Women". Udzielała wywiadów, a jedno z pytań wyraźnie ją zdenerwowało.

Blake Lively to jedna z ulubionych aktorek Amerykanów. Piękna blondynka nie tylko świetnie wygląda, ale też chętnie angażuje się w akcje społeczne, m.in. o tematyce równości kobiet i mężczyzn. 

Podczas gali "Power of Women" w Nowym Jorku odbierała nagrodę za walkę z pornografią dziecięcą. Po imprezie jak zawsze rozmawiała z dziennikarzami. Jeden z nich zadał jej pytanie o stylizację, którą wybrała na ten wieczór. Ta tematyka wyraźnie nie przypadła do gustu aktorce. 

Naprawdę to właśnie robimy? - spytała w odpowiedzi. - Zapytałbyś o to mężczyznę? Możesz zadać mi inne pytanie.

Lively odeszła wyraźnie zniesmaczona. Następnym razem dziennikarz chyba lepiej przemyśli, o czym chce rozmawiać z aktorką.

Zobacz wideo

JM

Więcej o:
Komentarze (10)
Blake Lively wkurzyła się na reportera! Wszystko przez to pytanie. "Spytałbyś o to mężczyznę?!"
Zaloguj się
  • Gość: Ala

    Oceniono 2 razy 0

    Mądra dziewczyna!!!! Bez znaczenia impreza pytanie ok, ale tak ważny temat i tak głupie pytanie! Jak pięść do oka

  • longmanus1

    Oceniono 12 razy -2

    Po wpisaniu w Google hasła "blake lively feminist", jest kilkadziesiąt artykułów o jej zaangażowaniu w ruch feministyczny, po wpisaniu w Google hasła "blake lively cowgirl vogue" jest kilkadziesiąt artykułów ze zdjęciami Blake Lively, wypinającej d... w Vogue, w stroju seksownej kowbojki, wniosek Blake Lively to media attention w#ore (wiem - prochu nie wynalazłem), która "daje" temu kto da więcej $ i "lajków", vide GW - krytykuje Musiała za reklamę lodów Koral i jednocześnie prowadzi plotka, media = hipokryzja, koniec wykładu :-).

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX