Jennifer Lopez milczy na temat związku z Rodriguezem. Za to on wyjawił w tv SPORO. "Zabiłaby mnie, gdybym zdradził za dużo, ale uwielbia...". Urocze!

Alex Rodriguez nie ukrywa, że to Jennifer Lopez jest jego nową miłością. W show "The View" opowiedział naprawdę sporo!

Jennifer Lopez od ponad miesiąca spotyka się z Alexem Rodriguezem. Choć piosenkarka nie jest jeszcze gotowa na zwierzenia na temat nowej miłości, rąbka tajemnicy zdradził sam sportowiec, który w programie "The View" nie mógł przestać komplementować swojej partnerki. Prowadzące tylko czekały na to, aż gwiazdor wreszcie potwierdzi, że chodzi właśnie o Lopez.

To oczywiste... Świetnie się bawimy. Jest z Bronxu i tak jak ja jest fanką Jankesów (drużyna baseballowa - przyp. red.). Jest wspaniałą, wspaniałą dziewczyną. Jedną z najmądrzejszych osób, jakie poznałem, a do tego niesamowitą matką - mówił z uśmiechem na twarzy.

To jednak nie starczyło prowadzącym, które oczekiwały, że o Lopez dowiedzą się czegoś, czego nie wie jeszcze nikt inny. Oto, co udało im się "wyciągnąć" ze sportowca:

W liceum trenowała bieganie, więc jest niesamowicie wysportowana. Cieszą ją proste rzeczy, jest bardzo prostolinijna. Kocha rodzinę, jest świetną siostrą i córką... Zabiłaby mnie, gdybym zdradził za dużo, ale uwielbia ciasteczka czekoladowe i lody o smaku ciasteczkowym.
 

MK

Zobacz wideo