Tyszkiewicz tłumaczy, że nie chciała obrazić Gwit! "Nie zrozumiałyśmy się"

Dominika Gwit usłyszała tydzień temu od Beaty Tyszkiewicz, że powinna zrzucić "ze 20 kilogramów". Teraz jurorka tłumaczy, że nie chciała obrazić młodej aktorki.

Beata Tyszkiewicz słynie m.in. z dość ciętego języka. Oczywiście to wielka dama polskiego kina i wielka dama w "prawdziwym" życiu, ale często bywa bezpośrednia i nie ukrywa przed uczestnikami "Tańca z Gwiazdami" swoich sympatii i antypatii. Komentując występ Dominiki Gwit skierowała do niej słowa, które szerokim echem odbiły się w mediach:

Myślę, że te wszystkie żarty z pani strony mają tylko zasłonić prawdę. Jakby pani tak zrzuciła ze 20 kilo to byłoby pani lżej - powiedziała wtedy.

Dominika zapewniała, że nie poczuła się urażona, ale lekki niesmak pozostał. Zwłaszcza, że Gwit jest znana przede wszystkim z tego, że szybko schudła, a potem dopadł ją efekt jo-jo.

Jeśli Dominice jest przykro, to bardzo ją przepraszam - mówi w Fakcie. Nie zrozumiałyśmy się, naprawdę bardzo ją cenię jako aktorkę i nie chciałam skrzywdzić jej uczuć.

Myślicie, że Dominika wybaczy jurorce?

Zobacz wideo

JM

Więcej o:
Komentarze (15)
Tyszkiewicz tłumaczy, że nie chciała obrazić Gwit! "Nie zrozumiałyśmy się"
Zaloguj się
 • Gość: takaprawda

  Oceniono 8 razy 6

  No przykro mi, ale powiedziała po prostu prawdę. Młoda dziewczyna a tłusta jak wieprz, to nie jest zdrowe i nie jest normalne...

 • Gość: Lili

  Oceniono 7 razy 5

  Niby Prawda,Co powiedziala,ale kulturalny czlowiek powinien wiedziec,ze nie wszystko nalezy publicznie mowic.

 • Gość: Jolqa

  Oceniono 4 razy 4

  Patrząc na komentarze widać, że większość komentujących to otyłe i zakompleksione kobiety. Jak się komuś wypomina wzrost to wszystko jest w porządku, ale jak tuszę, wielki tyłek to już się obraża czyjeś uczucia.

 • forfiter_jr

  Oceniono 3 razy 3

  Pani Beato 20 kilogramów? Chyba tak dopiero na start. Potem drugie tyle.

 • Gość: Grubas

  Oceniono 8 razy 2

  Arystokracja normalna stara pudernica. Chamica i tyle zoro kultury. Jak w przyslowiu czlowiek może wyjć ze wsi ale wieś z czlowieka nigdy. Szlachcianka zagrodzianka.

 • Gość: Opi

  Oceniono 6 razy 0

  Jakby Tyszkiewicz za młodu zrzuciła ze 20 kilo, to teraz byłoby na co popatrzeć wracając do starych filmów z jej udziałem. Taka chuda zrobiła się dopiero na starość, kiedyś była nalana, ratowały ją ładne rysy twarzy, ale szału nie było.

 • Gość: zozym

  Oceniono 8 razy 0

  Pani Beato, jakby pani tak zrzuciła ze 20 lat to byłoby pani lżej.

 • cucurucu

  Oceniono 6 razy 0

  Pani Beato, po co te tlumaczenia, uwagi byly sluszne i na miejscu.

 • Gość: krystyna

  Oceniono 9 razy -1

  Pani Beato uważam że za dużo Pani sobie pozwala to jest poniżające musi Pani nieraz ugryżśc sie w jezyk może tak pożartuje Pani z SIEBIE === niektóre miny Pani doprowadzaja masz do szalu ===pozdrawiam

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX