Reese Witherspoon jest WŚCIEKŁA na Nicole Kidman. "Napięcie między nimi można ciąć nożem". O co poszło? Reese ma poważny powód

Reese Witherspoon i Nicole Kidman przyjaźniły się od wielu lat, ale atmosfera między nimi jest ostatnio bardzo napięta. Wszystko przez serial, w którym wspólnie grają.

Reese jest wściekła na Nicole! - donoszą zagraniczne media. Co zepsuło przyjaźń gwiazd? Witherspoon produkuje serial "Big Little Lies", w którym gra u boku Nicole Kidman. Gwiazda miała nadzieję, że sławna koleżanka pomoże jej w promocji serialu. Jednak Kidman póki co nie ma zamiaru wywiązywać się z tego zadania. W każdym wywiadzie mówi tylko o filmie "Lion", który przyniósł jej nominacje do niemal wszystkich najważniejszych nagród roku, w tym Oscara.

Ona jest mega wkurzona - informuje "Daily Mail" powołując się na znajomego Reese. - Gdyby Reese wiedziała, że Nicole nie zaangażuje się w promocję filmu, zatrudniłaby mniej znaną aktorkę i oszczędziła na gaży.

Kidman nie należy do najtańszych, ale "Big Little Lies" już na początku zgromadziło ogromną widownię, w czym na pewno pomogła obecność gwiazd dużego formatu. Jednak Reese nie ma zamiaru odpuścić.

Napięcie między nimi można ciąć nożem - zapewnia znajomy aktorek. - Już na Oscarach Nicole prosiła swoich ludzi, by trzymali Witherspoon jak najdalej od niej.

"Daily Mail" zapewnia, że aktorki są na siebie tak złe, że póki co nie ma mowy, by współpracowały razem nad kolejnym projektem. 

JM