Reese Witherspoon od lat wygląda świetnie. Za to jej syn bardzo się zmienił. Wyrasta na przystojniaka

Reese Witherspoon ma trójkę dzieci, ale trudno w to uwierzyć, gdy patrzy się na jej dziewczęcą urodą i filigranową sylwetkę. Tymczasem syn gwiazdy, 12-letni Deacon, wyrósł już na przystojniaka!

Reese Witherspoon kilka dni temu świętowała 15-lecie kultowego filmu "Legalna Blondynka", w którym zagrała główną rolę. Aktorka pokazała się nawet z tej okazji w stroju, jaki nosiła w filmie, utwierdzając nas tylko w przekonaniu, że właściwie nic się przez cały ten czas nie zmieniła.

Dowodem na to, że Witherspoon jednak jest człowiekiem i też się starzeje, mogą być... jej dzieci. Gwiazda jest mamą córki, Avy, i dwóch synów. Starszy z nich, 12-letni Deacon, którego ojcem jest Ryan Philippe, powoli wyrasta na prawdziwego przystojniaka.

ZOBACZ ZDJĘCIA! > 

Ostatnio paparazzi przyłapali znaną mamę i jej syna na lotnisku w Vancouver. Witherspoon zabrała Deacona na zasłużone wakacje na łonie natury.

Trzeba przyznać, że 12-latek coraz bardziej przypomina swojego tatę, uważanego za jednego z najprzystojniejszych aktorów w Hollywood.

Myślicie, że Deacon też będzie kiedyś obiektem westchnień tysięcy kobiet?

IN