Emma Stone w tej kreacji zachwycała. Teraz podobną włożyła Agnieszka Jastrzębska. Z przodu ok, ale z tyłu... O nie! Uchwyciła to DODA

Agnieszka Jastrzębska na rozdaniu Telekamer pojawiła się w kreacji, która łudząco przypominała tę, w której niedawno widzieliśmy Emmę Stone.

Agnieszka Jastrzębska kocha tiule i puszyste, mocno rozkloszowane suknie. Właśnie w takim stylu pokazała się podczas tegorocznej gali Telekamery. Choć kreacji projektu Laurelle, którą tego wieczoru miała na sobie prezenterka TVN, nie można odmówić urody, na jej sylwetce prezentowała się mało korzystnie. Zwłaszcza, gdy w pamięci wciąż mamy Emmę Stone, która dwa tygodnie wcześniej podczas Złotych Globów wystąpiła w bardzo podobnej, ozdabianej gwiazdkami sukni.

ZOBACZ ZDJĘCIA >>>>>

O ile przód nie wywoływał ogromnych kontrowersji, o tyle tył - wręcz przeciwnie. Kreacja okazała się przyciasna, przez co skóra na plecach zmarszczyła się, tworząc drugi "dekolt". Niefortunne zdjęcie zrobiła Jastrzębskiej... Doda, a do sieci wrzucił je fanpage "Vogule Poland".

Dzień kończymy z plecami Agnieszki Jastrzębskiej. Dziękujemy naszej specjalnej wysłanniczce pani Doda za perfekcyjne ujęcie - czytamy.

Zdjęcie wywołało prawdziwą burzę w internecie, a plecy Jastrzębskiej szybko stały się obiektem dyskusji.

"Z przodu plecy, z tyłu plecy" to ja już słyszałam, ale "z przodu cycki, z tyłu cycki" to jakaś nowość.
Kiedy w świecie Kardashianek postanawiasz nie być płaską nawet na plecach. Zobaczycie, Kylie wstawi sobie tam implanty, Vogule zapamięta, gdzie to się zaczęło.
Jakie to niesprawiedliwe. Niektóre panie nie maja wcale. A ta dostała dwie pary! - żartowali.

MK

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.