Izabella Krzan pokazała kreacje na wybory Miss Universe. Kontrowersje budzi strój narodowy. "Carska Rosja," "Czepek pielęgniarki"

Izabella Krzan w poniedziałek pokazała się w oficjalnych strojach, w których będzie reprezentować Polskę jako Miss. Czy to odpowiednie suknie na galę? Mamy wątpliwości.

Izabella Krzan będzie reprezentować nasz kraj w zbliżających się wyborach Miss Universe 2016. W poniedziałek "najpiękniejsza Polka" zaprezentowała dwie kreacje, w których będzie walczyła o kolejny tytuł. Złota finałowa suknia o wartości 15 tys. złotych została zaprojektowana przez dom mody Laurelle. Biała suknia narodowa nie była wiele tańsza. Kreacja projektu Natashy Pavluchenko kosztowała 13,5 tys. złotych. Choć pieniędzy nie żałowano, nie jesteśmy przekonani, czy stylizacje Krzan były trafione.

O ile prześwitująca złotawa kreacja wyglądałaby świetnie na Jennifer Lopez, która z upodobaniem nosi podobne suknie na wielkich galach, o tyle nasza Miss wyglądała w niej niezbyt korzystnie. Nie pomógł ani jej kolor, który przywodzi na myśl rajstopy, ani fakt, że spod materiału prześwitywała jasna bielizna.

ZOBACZ ZDJĘCIA >>>>>

Druga suknia, nawiązująca do polskich tradycji, wydaje się nieco bardziej trafiona, choć jeden jej element budzi kontrowersje. Na stronie marki odpowiedzialnej za białą kreację z ludowymi elementami internauci krytykowali charakterystyczne nakrycie głowy.

Suknia piękna, tylko to nakrycie głowy to mi się z carską Rosją kojarzy.
Czepek pielęgniarki powala.
Suknia cudna. Czepiec mogli odpuścić - pisali.

A co Wy sądzicie o sukniach, w których Izabella Krzan będzie reprezentować nasz kraj? Zagłosujcie w naszej sondzie!

MK

Zobacz wideo
Co sądzisz o sukniach Izabelli Krzan na wybory Miss Universe?