Katarzyna Bujakiewicz nie będzie już jurorką w "Małych Gigantach"! "Show potrzebuje energii". Menedżerka gwiazdy komentuje

Katarzyna Bujakiewicz była jurorką w programie "Mali Giganci". W następnej edycji już jej zobaczymy. Potwierdziła to jej menadżerka.

Katarzyna Bujakiewicz przez ostatnia dwa lata sprawdzała się w roli jurorki "Małych Gigantów", oceniając występy rywalizujących ze sobą dzieci. Okazuje się jednak, że w kolejnej edycji programu nie zobaczymy już sympatycznej aktorki. Informację o zakończeniu współpracy Bujakiewicz z show potwierdziła właśnie jej menadżerka, Iza Ziemińska.

To prawda. Kasia przez dwa lata była jurorką w programie „Mali Giganci”. Jest z dotychczasowej współpracy zadowolona. Przy tej edycji producent zdecydował się jednak na zmianę, polegającą na odświeżeniu składu jury i zmianę jednego jego członka - przyznała w rozmowie z nami.

Dlaczego wybór padł na Bujakiewicz? Powołując się na swojego informatora, "Fakt", podaje, że aktorka nie pasowała osobowościowo do pozostałych jurorów programu.

Według nich Kasia była zbyt spokojna i stonowana, a przez to czasem nudna, a show potrzebuje energii. Teraz szukają osoby z temperamentem podobnym do pozostałej dwójki jurorów – zdradził informator w rozmowie z "Faktem".

Na razie nie wiadomo jeszcze, kto zastąpi Bujakiewicz i zasiądzie w jury obok Kuby Wojewódzkiego i Agnieszki Chylińskiej. Macie już jakieś typy?

AW

Zobacz wideo