Katarzyna Bujakiewicz nie będzie już jurorką w "Małych Gigantach"! "Show potrzebuje energii". Menedżerka gwiazdy komentuje

Katarzyna Bujakiewicz była jurorką w programie "Mali Giganci". W następnej edycji już jej zobaczymy. Potwierdziła to jej menadżerka.

Katarzyna Bujakiewicz przez ostatnia dwa lata sprawdzała się w roli jurorki "Małych Gigantów", oceniając występy rywalizujących ze sobą dzieci. Okazuje się jednak, że w kolejnej edycji programu nie zobaczymy już sympatycznej aktorki. Informację o zakończeniu współpracy Bujakiewicz z show potwierdziła właśnie jej menadżerka, Iza Ziemińska.

To prawda. Kasia przez dwa lata była jurorką w programie „Mali Giganci”. Jest z dotychczasowej współpracy zadowolona. Przy tej edycji producent zdecydował się jednak na zmianę, polegającą na odświeżeniu składu jury i zmianę jednego jego członka - przyznała w rozmowie z nami.

Dlaczego wybór padł na Bujakiewicz? Powołując się na swojego informatora, "Fakt", podaje, że aktorka nie pasowała osobowościowo do pozostałych jurorów programu.

Według nich Kasia była zbyt spokojna i stonowana, a przez to czasem nudna, a show potrzebuje energii. Teraz szukają osoby z temperamentem podobnym do pozostałej dwójki jurorów – zdradził informator w rozmowie z "Faktem".

Na razie nie wiadomo jeszcze, kto zastąpi Bujakiewicz i zasiądzie w jury obok Kuby Wojewódzkiego i Agnieszki Chylińskiej. Macie już jakieś typy?

AW

Zobacz wideo
Więcej o:
Komentarze (8)
Katarzyna Bujakiewicz nie będzie już w jury "Małych gigantów"?! Mamy komentarz
Zaloguj się
 • Gość: beaNY

  Oceniono 18 razy 16

  Krotko mowiac by pracowac w TVN trzeba byc chamem I prostakiem pokroju Wojewodzkiego. Bujakiewicz to super kobieta I aktorka, nie pasuje do tych szuj.

 • Gość: Jarek

  Oceniono 7 razy 5

  Proponuję wymianę całego składu jury aby nie było nudno. Nowy skład jury powinni tworzyć aktorzy z jakiegoś , polskiego serialu np. Kiepscy, Lata miodowe czy też Ranczo. Nie ma ludzi niezastąpionych.

 • Gość: Mama

  Oceniono 2 razy 2

  Ja proponuje Źenulke Wojewodzka, ta dopiero pokaze!!!!!!!

 • Gość: gosc

  Oceniono 1 raz 1

  moim zdaniem powinni wszystkich wymienić ,dlaczego tylko Kasię , własnie najbardziej podobała mi się Kasia

 • bardu

  Oceniono 1 raz 1

  I właśnie z powodu niezrównoważonych ruchowo i oralnie jurorów różnych talent shows nie oglądam ich. Ludzie wbrew pozorom oczekują profesjonalizmu, a nie wrzasków, wygłupów i kretyńskich komentarzy tzw. jurorów. Brrrrr!

 • Gość: Zenulka

  0

  Pewnie Renulka dolaczy bedzie nie spokojnie jesli o to im chodzi.

 • Gość: ada666

  Oceniono 2 razy -2

  Rozenek, będą mieli odpowiedni nastrój w jury.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX