Gigi Hadid na gali AMA przebierała się 5 razy, ale tylko jedną kreacją skradła show. "Tak wygląda suknia ślubna twoich marzeń"

Gigi Hadid zachwyciła w pięknej koronkowej sukni od Roberta Cavalliego. Lepiej nie mogła wybrać?

Gigi Hadid ma za sobą kolejny sukces zawodowy. Najlepsza przyjaciółka Kendall Jenner poprowadziła niedzielną galę rozdania nagród American Music Awards. Jako gospodyni miała szansę pokazać się w wielu kreacjach, jednak to ta, w której zjawiła się na czerwonym dywanie, na długo pozostaje w pamięci.

Modelka przechadzała się w prześwitującej, kremowej sukni z koronek projektu Roberto Cavalliego. Dopełnieniem stylizacji były zaczesane do tyłu włosy i perfekcyjny makijaż, którego najbardziej charakterystycznym elementem były czerwone usta.

ZOBACZ ZDJĘCIA >>>>>

Dzięki tej kreacji Hadid była na językach wszystkich, a media rozpływały się nad jej nieskazitelnym wyglądem.

Gigi Hadid miała na sobie suknię ślubną twoich marzeń. Przybyła na czerwony dywan w kreacji, którą udowodniła, że dobrze wie jak być w centrum uwagi - czytamy na portalu Cosmopolitan. 
Ta noc należała do Gigi Hadid i zdecydowanie było to widać po jej stroju. Zachwyciła w sukni godnej wesela! - komentował serwis Martha Stewart Weddings.

Sprawdźcie wszystkie stylizacje Gigi Hadid. Zgadzacie się, że w kremowej sukni wyglądała najlepiej? Zagłosujcie w naszej sondzie!

MK

Która kreacja wygląda na Gigi Hadid najlepiej?