Zayn Malik i Gigi Hadid ROZSTALI SIĘ. Rzucił ją po jej urodzinach? "Gigi bardzo chciałaby..."

Po 7 miesiącach pięknego love story, Gigi Hadid i Zayn Malik rozstali się.

Gigi Hadid i Zayn Malik uchodzili za jedną z najpiękniejszych par show-biznesu. Ona modelka, on rozchwytywany piosenkarz, oboje śliczni, bogaci i utalentowani. Były wspólne wyjścia na czerwony dywan i obłędna sesja w "Vogue'u", na punkcie której oszalał cały świat. Niestety, to już historia. E!News donosi , że para rozstała się!

Podczas jej urodzin [kwiecień 2016 - przyp. red.] kłócili się - mówi źródło serwisu, po czym dodaje, że para już od dłuższego czasu gorzej się dogadywała. - Kilkakrotnie rozchodzili się i schodzili.

Reakcja innego informatora serwisu zdradza, że dla tej pary rozstania to swego rodzaju norma.

Tak, Gigi i Zayn rozstali się, ale równie dobrze jutro mogą się pogodzić i zejść z powrotem - mówi źródło. - Bardzo niejasne jest to, co się dzieje między nimi. Pojawiły się ostatnio pewne problemy, które nie zostały rozwiązane.

Podobno najbardziej cierpi na tym Hadid.

Gigi bardzo smuci cała ta sytuacja, bardzo chciałaby, aby udało im się z tym wszystkim poradzić. Przede wszystkim chodzi jej o stały kontakt, który nieustannie miała z Zaynem. Ogromnie za tym tęskni, byli bowiem niezwykle blisko - dodaje dalej.

Plotki o rozstaniu pojawiały się już w maju, właśnie po newralgicznej imprezie urodzinowej Hadid. Wtedy tabloidowy portal "Life and Style Mag" pisał:

Zerwał z nią 2 tygodnie po jej 21. urodzinach - podaje źródło "Life and Style Mag". - Zaprosił Gigi na obiad i wtedy powiedział jej, że między nimi wszystko skończone. Miał przyznać, że póki co woli skupić się na karierze.

Jak widać plotki tym razem się potwierdziły, mimo gestów pary , które manifestować miały, że ciągle są razem. My trochę żałujemy, że być może już nie zobaczymy tej ślicznej pary na czerwonym dywanie. Trzymamy kciuki, by sprawdziły się przewidywania informatorów i by  Hadid i Malik wrócili do siebie. Wam będzie ich brakować?

embed
Zobacz wideo

ZI

Gigi Hadid i Zayn Malik pasują Twoim zdaniem do siebie?
Więcej o: