Gigi Hadid i Zayn Malik się rozstali? "Zerwał z nią po urodzinach". Czyżby? Sprawdzamy dowody

Gigi Hadid i Zayn Malik to jedna z najpopularniejszych obecnie zagranicą par. Ona - piękna top modelka, on - idol nastolatek, który po odejściu z "One Direction" z powodzeniem kieruje swoją solową karierą. Czy to koniec? Kilka wskazówek może o tym świadczyć, ale są też dowody na to, że tych dwoje wciąż bardzo się kocha.

Gigi Hadid i Zayn Malik pojawili się razem na gali MET, mieli piękną sesję w "Vogue", a znawcy mody zgodnie przyznają, że to jedna z najbardziej stylowych par w USA. Czyżby ich piękna miłość już się skończyła? Niepokój mediów wziął się stąd, że para nie była widziana razem od niemal 3 tygodni - wcale nie dlatego, że pracowali daleko od siebie.

Zerwał z nią 2 tygodnie po jej 21. urodzinach - podaje źródło "Life and Style Mag". - Zaprosił Gigi na obiad i wtedy powiedział jej, że między nimi wszystko skończone. Miał przyznać, że póki co woli skupić się na karierze.

Pikanterii dodaje fakt, że tabloidy donosiły o kolejnej niepokojącej kwestii. Zayn miał ostatnio coraz częściej SMS-ować z byłą narzeczoną, Perrie Edwards, co nie podobało się Gigi.

Daty niby się zgadzają - dwa tygodnie po urodzinach Gigi to dokładnie 7 maja, a to wtedy paparazzi przyłapali ich razem po raz ostatni (byli faktycznie na obiedzie). Wszystko jasne? Niekoniecznie.

Niecały tydzień temu Gigi na Instagramie pokazała zdjęcie z Malikiem i podpisała je "tęsknię za Tobą":

missing you ??

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Gigi Hadid (@gigihadid)

missing you ??

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Gigi Hadid (@gigihadid)

 

Tęskni, bo się rozstali? A może dlatego, że dawno się nie widzieli? Mało która dziewczyna zadedykowałaby taki wpis swojemu byłemu chłopakowi. Z drugiej strony zarówno ona, jak i on byli tego dnia w Los Angeles. Nie mogli się zobaczyć? A może widzieli się kilka godzin wcześniej lecz zdążyła już zatęsknić? Dalej nie wiadomo nic.

Jest za to kolejny trop. Zayn nie wstawiał ostatnio żadnego zdjęcia Hadid, a jak podaje "dolly.com", widziany był na kolacji z piękną, podobną do Gigi dziewczyną. To jej następczyni? Raczej nie, bo kilka dni później na Twitterze pokazał zdjęcie Hadid w TEJ koszulce.

 

 

Ona nosi koszulkę z jego imieniem, on zamieszcza to w sieci z napisem "Moja dziewczyna"... Nie, chyba jednak nie ma mowy o żadnym rozstaniu.

 

 

jm