Kinga Rusin chwali się zdjęciami z planu "Agenta". Te krajobrazy zwalają z nóg. Fani: Co tam widoki. Patrzcie jaka dziewczyna!

Kinga Rusin pochwaliła się kolejnymi zdjęciami z planu "Agenta" w Argentynie. Fani zamiast na widokach i tak skupili się niej, zasypując ją komplementami.

Kinga Rusin jest już w Argentynie, gdzie prowadzone są nagrania do drugiej edycji "Agenta". Dziennikarka w mediach społecznościowych regularnie publikuje zdjęcia i zamieszcza filmy z wyprawy. Gwiazda dotarła właśnie do wschodnich Andów i odwiedziła Wielkie Jezioro Soli - Solinas Grandes. Nagraniem z tego miejsca podzieliła się z fanami. Nic dziwnego, że byli zachwyceni. Widoki były naprawdę spektakularne.

Pod fotorelacją Rusin pojawiło się mnóstwo komentarzy. Mimo niesamowitych krajobrazów, fani i tak skupili się na wyglądzie gwiazdy, prześcigając się w komplementach.

Dech zapiera. I to podwójnie!
Wspaniałe widoki... wspaniała pani Kinga...
Dawaj dalej czadu Kinga!
Aaa co tam widoki. Jaka dziewczyna!
Kinga, Ty od dawna jesteś na najwyższym poziomie!
Jak Victoria Beckham.

"Agent 2" zapowiada się naprawdę obiecująco. Choć stacja stara się utrzymać listę uczestników w tajemnicy, "Party" podało niedawno informację, że znaleźli się na niej  Jarosław Kret, Odeta Moro i Agnieszka Rylik.

AW

Więcej o: