Łukasz Jakóbiak w domu Tomasza Oświecińskiego. "Można dostać oczopląsu". Zobaczcie, jak mieszka!

Łukasz Jakóbiak tworzy nowy program "Jak mieszkają gwiazdy?". Na pierwszy ogień poszło mieszkanie Tomasza Oświecińskiego.

Łukasz Jakóbiak będzie teraz pokazywał swoim widzom mieszkania największych gwiazd polskiego show-biznesu. Format nie jest nowy. Bardzo podobny można było oglądać przez lata na MTV, gdzie w roli prowadzącego pojawił się raper Xzibit. To właśnie to zainspirowało znanego dziennikarza.

Jak byłem mały to z zapartym tchem oglądałem MTV Cribs, czyli program pokazujący jak mieszkają gwiazdy! Przez 5 lat gwiazdy odwiedzały mnie w kawalerce, a teraz ja odwiedzam gwiazdy w ich mieszkaniach! Zobaczcie mój nowy program ?? "Jak mieszkają gwiazdy?". Emisja raz w miesiącu! - napisał na Instagramie.
 

W pierwszym odcinku Jakóbiak odwiedził Stracha z "Pitbulla", czyli Tomka Oświecińskiego. Gwiazdor mieszka na co dzień na warszawskim Wilanowie wraz z córką Mają. Wnętrza jego 75-metrowego apartamentu zupełnie nas zaskoczyły. Już po przekroczeniu progu, jak dobrze ujął to sam Jakóbiak, można było dostać oczopląsu. Jest przestronnie, ale panuje eklektyczny styl. Nowoczesne meble mieszają się tu z wzorzystą tapetą i wytłaczanymi fotelami. W kuchni jest raczej minimalistycznie. Także pod względem zawartości lodówki. Natomiast sypialnia to królestwo jego i... córki. Maja ma tam swój kącik z zabawkami.

Jakóbiak nie byłby jednak sobą, gdyby w trakcie oglądania mieszkania nie zadawał pytań. I tak z jego rozmowy z aktorem można dowiedzieć się, że Oświeciński był w osobistej ochronie Michaela Jacksona. Wiedzieliście o tym?

Zapowiada się naprawdę ciekawie!

 

AW

 

Więcej o: