Doda rywalizuje o fotel jurora "Idola" z... Nergalem?! Jest jej komentarz

Wracający po latach na antenę program "Idol" wzbudza wiele emocji. Na razie najwięcej dotyczy obsady fotelów jurorskich.

Po miesiącach spekulacji, stacja Polsat potwierdziła, że po 13 latach na antenę wróci kultowy "Idol". Na razie wiadomo tyle, że w roli prowadzącego ponownie zobaczymy Maćka Rocka. Pewnie miejsca w jury mają być też członkowie oryginalnego składu jury, Elżbieta Zapendowska i Jacek Cygan. Mało prawdopodobny jest udział Kuby Wojewódzkiego, który w międzyczasie przeniósł się do TVN.

Tymczasem "Fakt" donosi, że o fotel jurora walczą byli narzeczeni, Doda i Nergal. Oboje mają doświadczenie w takiej pracy - wokalistka przed laty sędziowała w show "Gwiazdy tańczą na lodzie", lider zespołu "Behemoth" oceniał uczestników w "The Voice of Poland". Według informacji tabloidu, to Darski jest znaczenie bliżej dostania posady.

Sprawdził się na castingu i jest już po kilku etapach rozmów. Doda odpadła w przedbiegach. Stwierdzono, że nie pasuje do koncepcji producentów programu - donosi źródło "Faktu".

Jeden z fanów zagadnął o to Dodę pod jednym ze zdjęć na jej Instagramie.

Doda, będziesz w końcu w jury idolu czy nie - spytał internauta.
A miałam być? - odpisała.

Wszystko wskazuje na to, że Dody w "Idolu" nie zobaczymy. My żałujemy - bardzo chętnie byśmy ją tam widzieli. Najlepiej z Nergalem w drugim fotelu ;)

Zobacz wideo

EK