Doda nie ma szczęścia w miłości przez... klątwę Nergala? Tak sugeruje fan. Odpowiedź IDEALNA

Jeden z internautów zasugerował Dodzie, że nie może znaleźć szczęścia w miłości, bo były narzeczony rzucił na nią klątwę. Gwiazda odpowiedziała w swoim stylu - trafnie i złośliwie.

Adam Darski, znany bardziej jako Nergal albo "książę ciemności", rozstał się z Dodą niedługo po tym jak wygrał walkę z białaczką. Wokalistka bardzo się w nią zaangażowała, spędzała tygodnie w szpitalu, dzięki niej sporo osób zapisało się do bazy dawców szpiku. Ich rozstanie było ogromnym zaskoczeniem. Jak się później okazało - również dla Dody. Wokalistka w rozmowie z Krzysztofem Ibiszem przyznała, że Darski zadzwonił do niej w Dzień Kobiet i powiedział, że się nie dogadają. 

Do tego czasu wokalistka nie może znaleźć szczęścia w miłości. Rozpadły się jej związki z Błażejem Szychowskim, a ten z Emilem Haiderem skończył się awanturą o pierścionek z finałem w sądzie. 

Pod jednym z ostatnich postów Dody, internauta zasugerował, że te wszystkie niepowodzenia to efekt... klątwy, którą rzucił na nią Darski. 

Doda, lepiej sprawdź czy Nergal nie rzucił na Ciebie klątwy. Według satanizmu, prawdziwego satanizmu, ofiar nie zabija się na ołtarzu wbrew durnym poglądom, na ofiarę rzuca się klątwę aby do końca życia, w skrócie mówiąc,miotała się (bez oczywiście szans na udany związek lub poprzez wchodzenie w coraz to gorsze relacje itp.) i uwalniała tym samym tę energię "zagubienia" na siły nieczyste nieświadomie. Lepiej iść do jakiejś dobrej wróżki i się sprawdzić, piszę to serio.

Doda postanowiła odpowiedzieć na komentarz.

To chyba ją rzucił też wstecz - zanim się z nim poznałam - odpisała.

Czyżby wokalistka chciała w ten sposób zasugerować, że jej związek z Nergalem nie należał do udanych? ;) 

EK

Więcej o:
Komentarze (19)
Doda nie ma szczęścia w miłości przez... klątwę Nergala? Tak sugeruje fan. Odpowiedź IDEALNA
Zaloguj się
 • Gość: Kurnik

  Oceniono 37 razy 17

  Darski jest diaboliczny jak kukiełka z jasełek. To drugi Wojewodzki. Dwa wychudzone klauny. W sam raz do gangu Szulimowo Rozenkowej. Dretwe dzieci z duzych miast ktore chcą nas przekonać, że są zajebiste i pokaza diabelka paluszkami oraz fotki z treningu...

  Diablolizm wymaga energetycznego magnetyzmu. A oni są z drugiego bieguna.

 • Gość: kasia

  Oceniono 28 razy 14

  Darski ratował swoją podupadającą karierę na znajomości z Dodą.Oszukał i wykorzystał jej dobre serce,a jak się ma miękkie serce to trzeba mieć twarda dupę.Wszyscy pamiętamy jak bezceremonialnie z nia zerwał.......tak nie postępuje facet tylko dupek.Zauważyłam,że ona przyciąga nieudaczników życiowych,takich bez honoru.Albo ją wykorzystuja,albo o niej plotkują tzn.obgadują albo procesują się w sądzie...i to nie dotyczy tylko facetów.Ta bogaczka Szulim nie była w stanie udowodnić swoich racji i przegrała z kretesem.Obgadywać każdy może,gorzej jak trzeba to udowodnic.

 • Gość: Kurnik

  Oceniono 20 razy 10

  Pani Doda jest inteligentna kobieta, która jednak powinna sie skontaktować z subtelną stroną swojej kobiecości, wyrównać hormony, skończyć z treningiem siłowym jak amerykanska striptizerka a bardziej zapisać sie na zumbe, popłakać i pojesc paczusie. Za dużo pracy na dużych stawach pani Dodo, a za mało miekkich ruchów.

 • Gość: ble

  Oceniono 17 razy 3

  i to miało być trafne i złośliwe...? jak na jej podobno wysokie IQ, bardzo przeciętne

 • Gość: Kasia

  Oceniono 9 razy 3

  Darski cóż pije, a poza piciem ....

 • Gość: cccc

  Oceniono 4 razy 2

  Dodunia nergal to nie demon ti pomiot szatanski wyklety....

 • Gość: kay

  Oceniono 12 razy 2

  Niestety, Doda klasy nie ma, w związku z tym jest traktowana w wyżej opisany sposób. Klasę ma np. Sophie Marceau, w Polsce Agata Buzek.

 • forfiter_jr

  Oceniono 1 raz 1

  Klątwę to rzuca raczej jakiś mag - satanista, a nie cvvelebryta.

 • Gość: Gość

  Oceniono 13 razy 1

  Doda-Loda to samo chodzące nieszczęście !

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX