Karolina Ferenstein-Kraśko z mężem. "Taka niespodzianka!" Świętują wyjątkową okazję

Karolina Ferenstein-Kraśko wybrała się z mężem do Rzymu. Jak się okazało, małżonkowie świętowali w ten sposób rocznicę podróży poślubnej.

Karolina Ferenstein-Kraśko i Piotr Kraśko ślub wzięli w czerwcu 2008 roku. Tuż po uroczystości wybrali się na miesiąc miodowy do jednego z najpiękniejszych europejskich miast, Rzymu. Właśnie minęło osiem lat od tego wydarzenia. Z tej okazji dziennikarz przygotował dla swojej żony nie lada niespodziankę. Zabrał ją w to samo miejsce, by w ten sposób uczcić kolejny, razem przeżyty rok.

Zdjęciem z Rzymu pochwaliła się na Instagramie Karolina Ferenstein-Kraśko. Była zachwycona pomysłem męża. Jak napisała:

Wyjątkowy wieczór. #rzym #taka #niespodzianka #rocznica#podróży #poślubnej osiem lat temu w tym samym miejscu ... #widzimy #światełko w tunelu.
 

Na reakcję internautów nie trzeba było długo czekać. Pogratulowali parze:

To cały tunel się świeci. Najlepsze życzenia!
Świetna z was para :) Jeszcze wielu takich ósemek życzę.
Całuję i gratuluję! Życzę, żeby każdy kolejny rok przeżyty razem był jeszcze piękniejszy od poprzedniego.
Wyłącznie szczęśliwych dni!

Co Ferenstein-Kraśko miała na myśli, pisząc o światełku w tunelu? Jeszcze do niedawna w mediach pojawiały się doniesienia, że jej małżeństwo przeżywa kryzys. Powodem miał być romans dziennikarza z Małgorzatą Rozenek. Wygląda jednak na to, że gorsze chwile mają już za sobą. W styczniu parze urodziła się córka Laura, która dodatkowo umocniła ich miłość.

AW

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.