Ewa Farna zaręczyła się z Martinem Chobotem?! Na jej Instagramie pojawił się romantyczny WPIS. "Nasze wspólne marzenie"

Ewa Farna i Martin Chobot chyba na dobrze zażegnali kryzys, o którym rozpisywano się pół roku temu. Według niektórych mediów, możliwe, że już niedługo zobaczymy parę na ślubnym kobiercu.

Ewa Farna od kilku tygodni zwiedza Stany Zjednoczone w towarzystwie swojego chłopaka, Martina Chobota . Jak twierdzili kilka miesięcy temu informatorzy, na których powoływał się "Fakt", para przeżywała kryzys , a podróż za ocean miała pomóc go przezwyciężyć. Teraz z kolei do sieci trafiły kolejne, zupełnie przeciwne, pogłoski. Jak twierdzi "Fakt", podczas wyjazdu Chobot miał w planach oświadczyć się wokalistce. 

Martin jest pewien, że Ewa to ta jedna jedyna. Opowiadał od jakiego czasu, że jest już gotowy, by się oświadczyć. Czekał tylko na dogodny moment, a romantyczna podróż do Stanów jest do tego idealną okazją. Długo planowali ten siedmiotygodniowy wyjazd. Zorganizowali go tak, by zobaczyć jak najwięcej i odwiedzić wszystkie wymarzone miejsca - mówiła w gazecie osoba z otoczenia.

Tymczasem Farna właśnie wrzuciła do sieci zdjęcie, które opatrzyła romantycznym wpisem. Gwiazda poinformowała w nim, że para jest razem już trzy lata. Według "Party" , post może świadczyć o tym, że oświadczyny są już za nimi.

Świętujemy trzecią rocznicę naszego związku, ósmy rok gramy razem w zespole... Teraz jedziemy przez Stany Zjednoczone - nasze wspólne marzenie, o którym marzyliśmy 2 lata. Jest tutaj bosko, a ja nie wyobrażam sobie lepszego kumpla na taką podróż po USA i podróż życia, niż właśnie Jego - czytamy.

Niestety, żadnej oficjalnej informacji na ten temat Farna nie podała, możliwe więc, że post był jedynie podsumowaniem trzech lat spędzonych u boku ukochanego, a nie informacją o zaręczynach. Niezależnie od tego pod zdjęciem pojawiło się mnóstwo komentarzy, w których fani gratulowali parze wytrwałości i miłości.

Gratulacje Ewa!! Kolejnych takich lat :)
Jakie słodziaki!
Życzę wam, abyście dalej szli przez życie, trzymając się mocno za ręce, zawsze uśmiechnięci, zawsze razem, zawsze pewni swoich uczuć, dużo szczęścia i miłości. Ps. Słodko wyglądacie na tym zdj i uroczy wpis, Ewka. Odpoczywajcie sobie tam w tych Stanach <3 - pisali.

Jak myślicie, czy para faktycznie zaręczyła się podczas wakacji w USA?

MK

Skomentuj:
Ewa Farna zaręczyła się z Martinem Chobotem?! Na jej Instagramie pojawił się romantyczny WPIS. "Nasze wspólne marzenie"
Zaloguj się

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX