Ewa Farna przeżywa kryzys w związku? "Oddalają się od siebie". TO zdjęcie to najlepszy komentarz

Ewa Farna i Martin Chobot jakiś czas temu mieli problemy w związku. Czy wspólny wyjazd pomógł je rozwiązać?

Ewa Farna dwa tygodnie temu wybrała się na miesięczne wakacje do USA. W wyjeździe towarzyszy jej jej chłopak, Martin Chobot . Podobno wspólna wycieczka do Stanów miała pomóc uratować ich chwiejący się ostatnio związek - kilka miesięcy temu w sieci krążyły plotki o tym, że para przeżywa kryzys . Przyczyną miała być niechęć chłopaka wokalistki do przeprowadzki do Polski. Miesiąc spędzony sam na sam w Nowym Jorku i okolicach miał, według informatora "Faktu", pomóc rozwiązać ich problemy.

Ewa chce, by w jej związku na nowo wybuchła namiętność. Z dala od codzienności i problemów. Wierzy, że taki długi odpoczynek dobrze im zrobi, bo codzienne różnice zdań bardzo ich od siebie oddaliły. Ma też nadzieję, że w USA będą w stanie podjąć ostateczną decyzję co do przeprowadzki i wypracować kompromis, który zadowoli oboje - mówiła w kwietniu osoba z otoczenia pary.

Wszystko wskazuje na to, że kryzys w związku dawno został już zażegnany. Piosenkarka zasypuje fanów pogodnymi zdjęciami z wakacji. Na jednym z nich pokazała się nawet w towarzystwie Martina, czego na co dzień nie robi. Para odwiedziła budynek, w którym zmarł John Lennon. Na szczęście to właśnie dlatego, a nie ze względu na problemy, na ich twarzach maluje się smutek.

Tutaj zmarl Lennon:-( #smutaski - napisała pod fotką.

Fanom nie przypadły do gustu skwaszone miny piosenkarki i muzyka.

Nie smutaj, Ewka
Ewuniu ta minka to tęsknota za nami?
Jakie pyśki :( - pisali.

Nowy Jork to nie jedyne miejsce, które odwiedziła para. Od paru dni goszczą na Florydzie. Stamtąd Farna pochwaliła się zdjęciem w bardzo krótkich szortach. Prawda, że dawno nie wyglądała tak dobrze? Zobaczcie wszystkie zdjęcia z podróży pary!

MK

Więcej o:
Komentarze (6)
Ewa Farna przeżywa kryzys w związku? "Oddalają się od siebie". TO zdjęcie to najlepszy komentarz
Zaloguj się
 • browaryr

  Oceniono 1 raz 1

  fajna samica.

 • Gość: zxc

  Oceniono 1 raz 1

  ona kojarzy mi sie z świnką Peggi z Mupetów

 • Paweł Praski

  0

  Wymyślacie nieistniejące problemy w jej związku a macie przecież realny i ciekawy news o zakończeniu współpracy z Leszkiem Wronką, który prowadził jej karierę od początku, przez 10 lat.

 • Gość: asd

  0

  ona kojarzy mi się z świnką Pegi z Mupetów

 • Gość: lalala

  Oceniono 1 raz -1

  zadbaj o siebie to nie będzie kryzysu tylko desperat by chciał z tobą ,,,,,,,,,,,,

 • Gość: fanka Ewy

  Oceniono 1 raz -1

  co wy za bzdury piszecie :P tytuły tylko po to by na wyswietleniach głupi "plotek" zarobił :P wstydz sie głupi natarczywy plotku od tych bzdur wyssanych z palca bleeeeeeeeeeeeeeeeeee
  Po pierwsze Ewa Farna nie ma i nie miała żadnego kryzysu w związku Oni obydwoje bardzo sie z Martinem kochają od 3 lat i zyć bez siebie nie umieją i są wiecznie nierozłączni :P

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX