Kylie Jenner najpierw zamieniła się w Kim. To nie koniec rewolucji! Nowe włosy, nowy styl i... Serio, nam się podoba!

Kylie Jenner przybyła na Fashion Week do Nowego Jorku jako blondynka. Tym razem to nie peruka - najmłodsza Kardashianka naprawdę zdecydowała się na mocne rozjaśnienie włosów. Jak wypadła rewolucja?

Kylie Jenner wciąż kontynuuje swój proces ewolucji. Mieliśmy już wrażenie, że się zakończył - w końcu tydzień temu wyglądała IDENTYCZNIE jak Kim, która kilka sezonów wcześniej, także podczas NYFW, zadebiutowała jako blondynka.

Nic bardziej mylnego! Po kilku dniach eksperymentu Kylie znowu skręciła w inną stronę mody. I trochę boimy się zapeszać, ale chyba idzie teraz we właściwym kierunku. Młoda Kardashianka w wysoko upiętej, retro kicie wygląda dziewczęco i bardzo świeżo. Kobiece, proste sukienki zamiast ubrań w stylu gwiazd porno, też wychodzą jej na dobre. 

Nam najbardziej podoba się Kyli w błękitnej kreacji i klasycznych sandałkach na szpilce, ale zagraniczne media z zachwytem przyjęły jej inną stylizację. Chodzi o połyskującą, lekko prześwitującą sukienkę, na którą Kylie założyła jeansową kurtkę

Nadal przyjmuje rady od Kim i wychodzi jej to na dobre - napisał "Daily Mail". - Ekstremalnie krótka sukienka odsłoniła jej zgrabne, długie nogi, a zsuwająca się z ramion jeansowa kurtka (Kim często nosi podobną!) nadała całości stylu.

Zgadzacie się, że teraz jest lepiej?

 

JM

Jak TERAZ wygląda Kylie?