Kasia Sawczuk pierwszy raz bez Królikowskiego. Jej mina wyrażała wiele

Kasia Sawczuk pojawiła się na konferencji nowego serialu TVN "Na noże". To jej pierwsze branżowe wyjście od czasu rozstania z Antkiem Królikowskim.

Kasia Sawczuk i Antoni Królikowski rozstali się na początku lipca, jednak kryzys w sprawach prywatnych nie przekreślił sukcesów w życiu zawodowym. Sawczuk jest jedną z gwiazd serialu "Na noże". Nie mogło jej więc zabraknąć na wtorkowej konferencji promującej najnowszą produkcję TVN. Było to jednocześnie pierwsze publiczne wyjście Sawczuk od czasu, gdy na powrót została singielką.

Jak się zachowywała? Na twarzy niemal przez całą konferencje był obecny tajemniczy uśmiech. Nie był on jednak tak szeroki i radosny, jaki można było oglądać przed rozstaniem.

Antek Królikowski, Katarzyna SawczukAntek Królikowski, Katarzyna Sawczuk KAPIF.pl

 

ZOBACZ ZDJĘCIA >>

Rozstanie Sawczuk i Królikowskiego odbywało się przy akompaniamencie medialnego szumu. Gdy ona wyprowadzała się od niego, pod domem czekali paparazzi. W kolorówkach rozpisywano się o przyczynach rozstania. Podawano, że parę poróżniła osoba trzecia, Królikowski jednak zdecydowanie zaprzeczył plotkom.

Prawdą jest, że rozstaliśmy się z Kasią na początku lipca. To była nasza wspólna decyzja. Nikt nikogo nie zdradził. Nadal bardzo się lubimy i nic tego nie zmieni - powiedział w "Party".
 

ZI

Więcej o: