Antoni Królikowski pierwszy raz od rozstania na salonach. Po imprezie czekał na niego gość

Antoni Królikowski pojawił się na premierze filmu "Nowy Świat". Było to pierwsze publiczne wyjście aktora od niedawnego rozstania z Katarzyną Sawczuk. Po imprezie spotkał się z kolegą z planu "Agenta".

Informacje o tym, że Antoni Królikowski i Katarzyna Sawczuk rozstali się, obiegły media zaledwie kilka dni temu. Choć z doniesień kolorówek wynika, iż to aktorowi powinno być trudniej odnaleźć się po zerwaniu (podobno to on zerwał z nią, a wszystko zostało podyktowane przez zachowanie Sawczuk), to ten pojawił się w środę na premierze filmu "Nowy Świat".

Królikowski, co prawda nie gra w filmie, jednak nie unikał fotoreporterów. Pozował do zdjęć, choć nie z tak szerokim uśmiechem, jak wcześniej.

Zachowywał się całkowicie normalnie - relacjonuje nam osoba obecna na premierze. - Nie widać było jakiejś zmiany w jego zachowaniu. Po premierze przyszedł do niego Tomasz Oświęcimski i chwilę razem rozmawiali.

Antoni Królikowski poznał Tomasza Oświęcimskiego na planie "Agenta". Aktor podkreślał wielokrotnie, że reality show stało się dla niego okazją do poznania wielu ciekawych ludzi. Jak widać, niektóre przyjaźnie trwają nadal.

ZI

Więcej o: