Kasia Sawczuk

Kasia Sawczuk

Kasia Sawczuk jest polską aktorką i piosenkarką. Jest znana z takich filmów i seriali jak: „Na noże”, „Czas honoru”, „Miasto 44” i „Córki dancingu”. Brała udział w programach rozrywkowych „Taniec z gwiazdami” i „The Voice of Poland”. Było o niej głośno również za sprawą rozstania z Antkiem Królikowskim.

Imię i nazwisko: Katarzyna Sawczuk
Data urodzenia: 1997
Zawód: aktorka
Facebook: facebook.com/katarzyna.sawczuk
Instagram: @sawczukkasia

Kasia Sawczuk – kariera

Kasia Sawczuk po raz pierwszy pojawiła się w telewizji jako wokalistka – dziewczyna wzięła udział w programach „Mam talent” i „The Voice of Poland”. Jednak jej największą pasją i talentem jest aktorstwo. Wcześniej występowała w reklamach telewizyjnych, reklamowała między innymi odzież dziecięcą.
Mimo młodego wieku aktorka ma na swoim koncie liczne role w filmach takich jak: „Czas honoru”, „Córki dancingu”, „Belfer” i „Miasto 44”. Poza tym jest znana z występów w wielu popularnych serialach, na przykład „Skazani”, „Hotel 52”, „Ojciec Mateusz”, „Barwy szczęścia” i „Na noże”. Aktorka wystąpiła w siódmej edycji programu „Taniec z gwiazdami”, gdzie była jedną z faworytek. Pomimo dosyć dobrego występu aktorka odpadła z rywalizacji już w pierwszym odcinku. W niektórych mediach pojawiły się pogłoski, że aktorka nie otrzymała wielu głosów od widzów z powodu zaangażowania w projekt satyryczno–polityczny „Szopka w muzeum”.

Kasia Sawczuk – związki

Jakiś czas temu młoda aktorka spotykała się z aktorem Antonim Królikowskim. Para regularnie pojawiała się razem na oficjalnych przyjęciach i młodzi nie kryli swoich uczuć, para nawet zamieszkała razem. Jednak z czasem w ich związku coś zaczęło się psuć i w końcu para podjęła decyzję o rozstaniu. Niedługo potem w mediach pojawiła się informacja, że Kasia Sawczuk spotyka się z aktorem Nikodemem Rozbickim. Związek Sawczuk z Rozbickim wzbudził wiele kontrowersji, ponieważ Nikodem był dobrym znajomym Antka Królikowskiego. Jeszcze w czasie, gdy Sawczuk była związana z Królikowskim, w mediach pojawiały się plotki na temat romansu aktorki z Maciejem Musiałem, jednak przyznali oni, że łączy ich jedynie przyjaźń.

kasia sawczuk

Więcej o:

kasia sawczuk

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.