Leonardo DiCaprio właśnie zdobył srebrny medal na Olimpiadzie w Rio? To TRZEBA zobaczyć

Leonardo DiCaprio szkoli się do nowej roli? Czy właśnie odkryliśmy kolejnego sobowtóra aktora?

Leonardo DiCaprio to prawdziwy człowiek renesansu. W swoim 42-letnim życiu wiele już osiągnął: został uhonorowany Oscarem, prężnie działa na rzecz ekologii i walki ze zmianą klimatu, a teraz... zajął drugie miejsce w łucznictwie na Olimpiadzie w Rio? Tak przynajmniej twierdzą internauci, którzy z rozbawieniem zauważyli, że Brady Ellison, który reprezentuje Stany Zjednoczone na tegorocznym turnieju, na niektórych ujęciach do złudzenia przypomina aktora. Zachodnie media, a wśród nich "Cosmopolitan", od razu podchwyciły ten temat.

Biorąc pod uwagę to, jak Leo przygotowuje się do swoich ról, wiele osób spekuluje, że być może Brady jest tylko jednym z alter ego aktora. Byłby tym samym pierwszym człowiekiem w historii, który zdobyłby nagrodę Akademii oraz medal olimpijski - żartuje "Cosmopolitan".

To nie pierwszy raz, kiedy świat śmieje się z sobowtóra DiCaprio. Pamiętacie rosyjskiego pracownika Ministerstwa Spraw Wewnętrznych, syna Jacka Nicholsona albo szwedzkiego barmana? Kto się założy, że to jeszcze nie koniec?

Zobacz wideo

MK

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.