Syn Jacka Nicholsona jest do niego podobny, owszem. Buzzfeed widzi w nim sobowtóra innego gwiazdora. "To ta sama osoba!"

Czy to możliwe, że syn Jacka Nicholsona i Leonardo DiCaprio to ta sama osoba? Nie, nie chodzi o to, że DiCaprio jest synem Nicholsona. Zaraz wszystko zrozumiecie.

No dobrze, wiemy, że to niemożliwe, ale zdjęcia mówią same za siebie. Coś tu jest głęboko nie w porządku - albo wręcz przeciwnie: wszystko tu do siebie pasuje, i to aż za dobrze.

Pośród piątki dzieci, jakich dorobił się Jack Nicholson, jest też Raymond, sympatyczny, przystojny 23-latek. Panów czasami można spotkać razem, najczęściej na jakiejś imprezie sportowej, na przykład meczu Lakersów.

Wtedy wyglądają tak:

Jack Nicholson z synem RaymondemBulls

Już kojarzycie, o co chodzi w tej intrydze? Popatrzcie raz jeszcze na twarz dżentelmena po prawej. Jej wygląd "brzmi" znajomo?

Jack Nicholson z synem RaymondemBulls

Ok, to teraz dla utrwalenia popatrzcie raz jeszcze. NAPRAWDĘ UWAŻNIE.

Raymond NicholsonBulls

Teraz widzicie, dokąd zmierzamy? CO ZA PODOBIEŃSTWO! Przypadek? Nie sądzimy.

Raymond Nicholson, Leonardo DiCaprioBulls/East News

Rzecz ma się tak. Już samo to zestawienie pozwala, żeby powziąć cokolwiek niecne podejrzenia, ale tam, gdzie my rozważamy różne za i przeciw, "BuzzFeed" nie waha się postawić przeraźliwie jasnej i apokaliptycznie nieodwołalnej diagnozy:

Raymond Nicholson i Leonardo DiCaprio to ta sama osoba!

Po czymś takim boimy się spojrzeć w lustro, żeby przypadkiem nie odkryć, że my to ktoś inny. Jednak z drugiej strony, skąd wiemy, że Ray i Leonardo naprawdę nie są tą samą osobą? Skąd wiemy, że wszystkie trzy osoby, które prezentujemy poniżej, nie są jedną osobą, ale w różnym wieku? Skąd wiemy, że Doda naprawdę nie jest królową popu? Na świecie, w którym Kim Kardashian trafia na okładkę "Vogue'a", a Natasza Urbańska zdobi okładkę "Playboya" nie takie rzeczy są możliwe.

Raymond Nicholson, Leonardo DiCaprio, Jack Nicholson.Bulls/East News

Czy to możliwe, że to ten sam człowiek w wieku 20, 40 i 70 lat???

alex

Pobierz darmową aplikację Plotek na telefony z Androidem

POLUB NAS

Uważacie, że to naprawdę ta sama osoba?