Dominika Ostałowska w zeszłym roku schudła 10 kg. Teraz? Zła stylizacja czy powrót do starej wagi?

Dominika Ostałowska mogła bardziej się postarać przy wyborze stylizacji na imprezę "Viva Mama, Tata i Ja".

Wydarzenie "Viva Mama, Tata i Ja" przyciągnęło wiele gwiazd, a co najciekawsze gwiazd z ich pociechami. Były występy, konkursy i pokaz mody. Dzięki temu mogliśmy oglądać także Dominikę Ostałowską oraz jej syna Huberta Zduniaka . Niestety, choć aktorka pokazała się w aż trzech różnych stylizacjach, żadna z nich nie powalała na kolana.

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

Dominika Ostałowska ostatnio z każdej imprezy mogła wyjść z laurem " królowej wieczoru " na głowie, stąd lekkie rozczarowanie po poniedziałkowym evencie. Koralowa spódnica prezentowałaby się świetnie z inną bluzką (ta, którą miała na sobie aktorka, była workowata i sprawiała wrażenie lekko znoszonej). Stylizacja numer 2, czyli czarna sukienka, bardzo zaburzyła proporcje sylwetki i nie podkreśliła kształtów, natomiast ostatnia odsłona - czyli połyskliwa czerwona kreacja - miała genialny kolor, ale ponownie zawiódł fason. Wiązanie pod szyją optycznie skróciło szyje Ostałowskiej, a błyszczący materiał źle się układał na sylwetce.

Szkoda, jednak nie tracimy nadziei na powrót Ostałowskiej-gwiazdy imprezy. Nawet najlepszym zdarzają się gorsze momenty.

Zobacz wideo

ZI

Która stylizacja Dominiki Ostałowskiej podoba Ci się najbardziej?
Więcej o: