Kendall Jenner na imprezie w Cannes. Oryginalna kreacja zaskakuje prawie tak samo, jak jej towarzysz

Kendall Jenner pojawiła się na imprezie marki Chopard w Cannes. Modelka zachwyciła kreacją, ale to fakt, z kim przyszła, zrobił na nas większe wrażenie.

Kendall Jenner to kolejna modelka, która wybieg zamieniła chwilowo na czerwony dywan w Cannes. Ostatnio zachwycaliśmy się jej nietuzinkową kreacją, a okazuje się, że siostra Kim Kardashian nie powiedziała jeszcze swojego ostatniego słowa.

ZOBACZ: Cannes 2016. Kendall Jenner w "sukience ekstremalnej". Góra odważna, ale spójrzcie na DÓŁ. "Podkręciła styl glamour". Ale sexy!

Na wczorajszą imprezę luksusowej marki Chopard Jenner pojawiła się w kolejnej bardzo oryginalnej sukni. Beżowa, inkrustowana kryształami i zdobiona piórami suknia od Eliego Saaba sprawiła, że Kendall prezentowała się na czerwonym dywanie jak bogini.

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

Dużo ciekawszy od tej pięknej kreacji jest jednak fakt, że modelka na imprezę przyszła w dość osobliwym towarzystwie. Poza mamą (i menadżerką) Kris Jenner, towarzyszył jej bowiem także... Scott Discik, był partner jej najstarszej siostry Kourtney i ojciec jej trójki dzieci.

O zażyłych relacjach Kendall i Scotta często piszą amerykańskie tabloidy, jednak sami zainteresowani zawsze podkreślali, że łączy ich tylko przyjaźń i są dla siebie jak rodzeństwo. Plotkom o romansie pary z pewnością będzie jednak sprzyjał fakt, że Disick na galę nie zabrał ze sobą swojej nowej dziewczyny, łudząco zresztą podobnej właśnie do Kendall Jenner. Jakby tego było mało, para wyszła z imprezy razem, trzymając się za ręce!

Czy to oznacza, że łączy ich jednak coś więcej?

IN

Więcej o: