Cannes 2016. Kendall Jenner w "sukience ekstremalnej". Góra odważna, ale spójrzcie na DÓŁ. "Podkręciła styl glamour". Ale sexy!

W Cannes trwa Festiwal Filmowy, który przyciąga największe gwiazdy kina, ale też modelki i celebrytki. Nie mogło oczywiście zabraknąć reprezentacji Kardashianów. Kendall Jenner pojawiła się na imprezie lodów Magnum z mamą, ale WCALE nie wyglądała grzecznie.

Kendall Jenner wcale nie pojawiła się w Cannes bez powodu. Modelka została "twarzą" lodów Magnum, musiała więc pojawić się na imprezie, gdzie były promowane. Kendall wybrała przepiękną kreację od Versace, która odsłoniła jej idealne nogi i dekolt. Suknia została przerobiona specjalnie dla Kardashianki. W oryginalnej wersji czarny materiał był zupełnie prześwitujący, ale ona zakryła pierś czarną koronką. Potrzebnie? Chyba tak. Po co odwracać uwagę od takich nóg?

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>
Jenner podkręciła styl glamour w kreacji ekstremalnej - czytamy na "Daily Mail". - W tym miesiącu miała sporo doskonałych stylizacji, ale wyraźnie najlepszą zachowała na to wydarzenie.

"Vogue" i "InStyle" już okrzyknęły tę suknię jedną z najlepszych, jakie Kendall kiedykolwiek miała na sobie. Zgadzacie się?

 

 

JM