Calvin Harris stworzył z Rihanną nowy hit. Fani szaleją, a Taylor? Komentuje na Instagramie, choć ciekawsze są TE zdjęcia

Calvin Harris zyskał ogromną popularność w 2011 r. za sprawą duetu z Rihanną. Po 6 latach nagrał z nią kolejny kawałek ku ogromnej uciesze fanów i... swojej dziewczyny. "This Is What You Came For" zapowiada się na kolejny hit.
 

Calvin Harris zelektryzował fanów wiadomością o kolejnym duecie z Rihanną . Choć  na razie udostępnił tylko 1,5 minuty utworu, "This Is What You Came For" zapowiada się na prawdziwy hit, podobny do tego jakim był kawałek "We Found Love" w 2011 r. Choć sama Rihanna milczy, wiadomość skomentowała dziewczyna DJ-a. Krótko i treściwie:

OMG - napisała Taylor Swift na Instagramie.

Ciekawszy jeden jednak inny post wokalistki i to sprzed kilkunastu dni. Pamiętacie to zdjęcie Taylor z Coachelli?

 

Wtedy ten post wydawał się bez znaczenia, ale teraz okazuje się, że pozornie zwyczajny print na kurtce Taylor to okładka nowego singla Harrisa i Rihanny.

Taylor dała nam wskazówkę i nikt się nie domyślił - komentuje Buzzfeed.com.

Wygląda na to, że Taylor jest tak samo podekscytowana jak większość fanów Rihanny i Calvina Harrisa, którzy już nie mogą doczekać się premiery pełnej wersji kawałka. Ta jest zapowiedziana na 29. kwietnia.

Patrząc na to, jak Swift bawiła się przy "We Found Love" na Coachelli wcale nie jesteśmy zaskoczeni jej pełnej ekscytacji postawą:

Zobacz wideo

WJ

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.