Głośny rozwód. Teraz Melanie Griffith i Antonio Banderasem ustalili podział majątku i... alimenty. OGROMNE kwoty

Melanie Griffith dostanie od Antonio Banderasa majątek. Stanie się też właścicielką rezydencji i kolekcji malarstwa.

Melanie Griffith i Antonio Banderas mają się rozwieść jeszcze w tym roku. Sensacyjną informację o ich rozstaniu poznaliśmy w czerwcu ubiegłego roku . Wtedy też dowiedzieliśmy się, że Griffith będzie ubiegała się o alimenty i wyłączność na opiekę nad ich córką Stellą, która wtenczas kończyła 18 lat.

TMZ podało właśnie warunki finansowe, na jakich Griffith i Banderas się rozwiedli.

Antonio będzie ją wspierał kwotą 65 tysięcy dolarów miesięcznie - czytamy .

Para podzieli się również zyskami ze wszystkich ich filmów, w jakich wzięli udział w latach 2004-2014, m.in. "Kot w butach", "Shrek 2", "Maczeta zabija" czy "Niezniszczalni 3".

Żeby dokonać podziału majątku, musieli sprzedać ich rezydencję w Los Angeles. Melanie Griffith dostanie też dom w Aspen. Wśród rzeczy materialnych, jakie otrzyma Griffith, TMZ wymienił również rysunek Pabla Picassa, "The Painter and His Model" oraz rysunek meksykańskiego malarza, Diego Rivery.

Antonio Banderas i Melanie Griffith byli ze sobą 18 lat. Powodem rozstania były "różnice nie do pogodzenia". Poznali się na planie filmu "Zbyt wiele" w 1995 roku. Nieoficjalnie mówi się, że do rozstania mógł się przyczynić problem alkoholowy Griffith.

alex

Pobierz darmową aplikację Plotek na telefony z Androidem

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.