Antonio Banderas pierwszy raz oficjalnie z nową dziewczyną. Tymczasem Melanie Griffith...

To było jedno z najgłośniejszych rozstań mijającego roku. Wygląda na to, że obydwoje byłych małżonków już układa sobie życie u boku nowych partnerów.

Melanie Griffith i Antonio Banderas w czerwcu tego roku postanowili zakończyć trwający 18 lat związek . Mimo, że o kryzysie w małżeństwie gwiazdorskiej pary spekulowano od kilku miesięcy, dla fanów było to spore zaskoczenie. Do rozstania doszło z powodu "różnić nie do pogodzenia". Wygląda na to, że rzeczywiście losy związku rozstrzygnęły się już sporo wcześniej, bo tuż po ogłoszeniu wieści o rozwodzie, byłych małżonków zaczęto widywać na randkach z innymi partnerami.

Antonio Banderas spotyka się z młodszą o 20 lat Holenderką Nicole Kimpel, która pracuje jako konsultantka inwestycyjna. Parę dni temu para zdecydowała się na pierwsze oficjalne wyjście. Aktor zabrał nową dziewczyną na imprezę Malaguenos de Hoy Awards w hiszpańskiej Maladze. Melanie Griffith w tym czasie też się raczej nie nudziła - szalała na nartach w Aspen w towarzystwie, między innymi, Goldie Hown i Kurta Russela.

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

Wcześniej aktorkę widywano na randkach z Mattem Dillonem , czyżby ta znajomość nie wypaliła?

Melanie Griffith i Mat Dillon na kolacji w RzymieMelanie Griffith i Mat Dillon na kolacji w Rzymie Bulls Bulls

em

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.