Marcin Dorociński i Magdalena Cielecka na starym zdjęciu. "Odkopane w Archiwum X". Ona jak zawsze piękna. A on? Aż nie wierzymy!

Zdjęcie zostało zrobione podczas spaceru. Oboje są młodzi, mają zapewne po dwadzieścia kilka lat, uśmiechają się.

Okazja do pokazania zdjęcia jest nie byle jaka, bo Marcin Dorociński i Magdalena Cielecka grają obecnie w serialu HBO "Pakt", który zbiera niezłe recenzje. Dorociński pokazał je na swoim profilu na Facebooku. Zdjęcie jest stare, czarno-białe (a właściwie w sepii).

Jeśli jesteście ciekawi jak dalej potoczą się losy Ewy i Piotra Grodeckich włączcie w niedzielę telewizor o 20.10. A na zachętę-specjalnie dla Was - fotografia odkopana w archiwum X. Dziękujemy wszystkim za miłe słowa, dobre recenzje i bardzo cieszymy się, że serial się podoba! Jesteśmy bardzo dumni - napisał przy zdjęciu.

Magdalena Cielecka i Marcin DorocińskiMagdalena Cielecka i Marcin Dorociński Screen z Facebook.com/Marcin Dorociński Screen z Facebook.com/Marcin Dorociński

Magdalena Cielecka, jak widać, niewiele się zmieniła. A Marcin Dorociński? Gdzieś podziały się dłuższe włosy i młodzieńczy uśmiech. Aktor nosi teraz krótkie, modne fryzury, a jego twarz jest (z oczywistych powodów) bardziej dojrzała.

"Pakt" to thriller osadzony we współczesnych realiach.

Kiedy czytałam ten scenariusz, moim pierwszym skojarzeniem był thriller "Siedem". W filmie Davida Finchera jest odniesienie do siedmiu grzechów głównych, a w "Pakcie" wiele skojarzeń, motywów biblijnych - mówiła Magdalena Cielecka.

Na Facebooku fani Dorocińskiego wymieniają się uwagami dotyczącymi filmu i komplementują aktora.

Pan Dorociński wzbudza podziw w każdej roli której się podejmuje. Szanuje ją i traktuje bardzo profesjonalnie. To niezwykłe kiedy oglądasz aktora który ma To Coś . Tego nie można się nauczyć w szkole aktorskiej. To mają najlepsi: Gajos, Englert... Większość młodych Tego nie ma. Dorociński ma. Pozdrawiam. Życzę sukcesów.
Jacy piękni i fajni! I zdolni - pisali.

alex

Pobierz nową aplikację Plotek.pl na telefony z Androidem

Więcej o:
Copyright © Agora SA