Manuela Michalak z "Big Brothera" DZISIAJ. Jak wygląda? No cóż, tego się raczej nie spodziewacie

Roześmiana i pełna energii - taka po latach wciąż jest Manuela Michalak. A jak dziś wygląda i co u niej słychać? Przekonajcie się.

Manuela Michalak w niedzielę była gościem "Dzień dobry Wakacje" i uczestniczyła w rozmowie o "sporcie narodowym" Polaków, czyli narzekaniu. Uczestniczka pierwszej edycji " Big Brothera " z pewnością jest w tej kwestii autorytetem, bo 14 lat temu wiernych fanów zdobyła... nie, nie narzekaniem, ale wręcz przeciwnie: humorem i dystansem do siebie. Celebrytka zaskoczyła jednak nowym kolorem włosów - blondem z różowymi refleksami.

Choć prowadzący przedstawili ją jako zawodową optymistkę, przyznała, że zdarzają jej się "gorsze" momenty.

Myślę, że każdemu zdarza się narzekać. Każdy ma lepszy bądź gorszy dzień, ale ja z reguły staram się nie narzekać. Przyjmuję, wszystko z dobrodziejstwem inwentarza i staram się być pozytywnie nastawiona do życia i do ludzi - powiedziała w programie.

Zdradziła, że jej optymizm to nie tylko kwestia charakteru, ale i ćwiczeń.

Takiego pozytywnego stylu życia trzeba się nauczyć. Rzeczy, które na pierwszy rzut oka są negatywne, trzeba zaakceptować i potraktować np. jako lekcję życiową - dodała.

Michalak miała też oryginalną radę do telewidzów: stanąć przed lustrem i się do siebie uśmiechnąć. Podobno działa.

<< ZOBACZ, JAK WYGLĄDA >>

Dziś ma 41 lat. Co prawda teraz nazywa się Jabłońska (w 2002 roku poślubiła Tomasza Jabłońskiego), ale nie obraża się, gdy ludzie nazywają ją panieńskim nazwiskiem, a w mediach to właśnie nim się posługuje. W pierwszej edycji "Big Brothera" wzięła udział w 2001 roku. Była o włos od zwycięstwa (zajęła drugie miejsce) i do dzisiaj jest lubiana i pamiętana. Po programie siłą rozpędu znalazła się w kilku filmach, miała swój program w TVN - "Maraton uśmiechu", ale potem jej sława nieco przyblakła. Zajęła się handlem paramedykamentami i przedłużaniem włosów. Swój salon fryzjerski Estillo de Manuela w Luboniu (pod Poznaniem) prowadzi do dziś. W 2013 roku gościnnie wystąpiła w serialu "Wawa non stop".

Jak dowiadujemy się z jej profilu na Facebooku, oprócz doczepianych włosów jej miłością jest muzyka klubowa, a ona jest ogromną fanką Festivalu Sunrise w Kołobrzegu.

Sunrice Festival dzień drugi! Pyszna zabawa, tak super muzyka, że nawet nie ma czasu robić fotek haahaaahahaa buziaki - napisała na Facebooku.

Vic

Pobierz nową aplikację Plotek na telefony z Androidem

Więcej o: