Paulina Krupińska na ostatniej imprezie przed ujawnieniem informacji o ciąży. Była tu już w 5. miesiącu

Dwa dni temu portal Plejada.pl podał informację, że Miss Polonia spodziewa się dziecka. Ostatni raz na salonach pokazała się trzy tygodnie temu. Luźna stylizacja i duża torebka trzymana w strategicznym miejscu już wówczas wydały nam się odrobinę "podejrzane".

Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka latem zostaną rodzicami. Informację o ciąży modelki udało im się zachować w tajemnicy przez sześć miesięcy ( "wygadali się" znajomi pary ). Miss Polonia w ostatnim czasie rzadko pojawiała się na salonach, nie dostarczając mediom tematów do spekulacji. Ostatni raz na czerwonym dywanie pozowała trzy tygodnie temu podczas jubileuszowej gali 90-lecia Polskiego Radia. Krągłości starała się ukryć luźnym topem i marynarką, dodatkowo pomagając sobie dużą, złotą kopertówką.

<< ZOBACZ, JAK WYGLĄDAŁA >>

Zdając się na doniesienia Plejady, nietrudno obliczyć, że modelka była wówczas już w piątym miesiącu ciąży. Domyślilibyście?

Zobacz też:

"Sebastian powiedział, że zamierza wziąć w tym roku ślub". Krupińska pierwszy raz nie zaprzeczała, że są parą. A jej słowa nie pozostawiają złudzeń

Zobacz wideo

em

Pobierz nową aplikację Plotek.pl Buzz na telefony z Androidem

Materiały partnerów

celebrity look

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.