Wróciła z wakacji, więc chciała pokazać opalone ciało. Przed imprezą odwiedziła też makijażystkę gwiazd. Efekty nie wszystkim się spodobały

Makijażowe eksperymenty stały się ostatnio bardzo modne wśród polskich gwiazd. Tym razem spróbować postanowiła ich Doda, ale efekty nie we wszystkich wzbudziły zachwyt.

Gwiazda pojawiła się wczoraj na koncercie Danuty Błażejczyk zatytułowanym "Oda do wiosny" i postarała się, by jej stylizacja nawiązywała do klimatu imprezy. Doda zaprezentowała swoją znacznie subtelniejszą stronę.

Wakacyjną opaleniznę zaprezentowała w białej, krótkiej sukience. Lepszego patentu na podkreślenie złotej skóry chyba nie ma. Do romantycznej kreacji odpowiedni makijaż postanowiła wykonać u Magdaleny Pieczonki , z której usług chętnie korzysta także Natalia Siwiec . Efekty znaleźć możemy na Instagramie makijażystki.

<< ZOBACZ MAKIJAŻ I STYLIZACJĘ DODY >>

Musimy przyznać, że nam Doda w takim delikatnym wydaniu bardzo się podoba. Nie wszyscy podzielają jednak nasz entuzjazm. Zdaniem niektórych internautów, gwiazda pozbawiona charakterystycznego dla siebie ostrego makijażu, wygląda dziwnie. To w najlepszym razie. W najgorszym - staro.

Internauci o makijażu DodyInternauci o makijażu Dody Instagram.com/magdamakeup Instagram.com/magdamakeup

Znaleźli się też fani,którym subtelniejsza wersja Dody przypadła do gustu.

Internauci o makijażu DodyInternauci o makijażu Dody Instagram.com/magdamakeup Instagram.com/magdamakeup

Do której grupy Wy się zaliczacie? Zagłosujcie w sondzie!

em

Materiały partnerów gazeta.pl

MICHAEL Michael Kors HAMILTON TRAVELER

Czółenka Classy Darling White

SUKIENKA DAMSKA GŁADKA

Jak podoba Wam się makijaż Dody?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.