To dopiero "fotobomba"! Nicole Scherzinger robiła selfie z Timem Burtonem, a za nimi podkradła się...

Znani ludzie nie różnią się w zamiłowaniu do żartów od reszty śmiertelników. Helena Bohnham Carter jest przykładem, że wszyscy kochają "fotobomby". Widząc, że koło niej ktoś pozuje do zdjęcia, szybko znalazła się w kadrze.

Do wspólnej fotografii w londyńskim teatrze Palladium ustawiła się Nicole Scherzinger z reżyserem Timem Burtonem. Był widzem na musicalu "Koty" w którym wokalistka ma główną rolę. Gdy zerknęła na fotografię w telefonie, dostrzegła nieplanowanego "gościa".

Ach, to takie fajne i inspirującą spotkać Toma Burtona na moim musicalu "Koty". A jeszcze fajniejsza jest fotobomba Heleny Bonham Carter - podpisała zdjęcie na Instagramie.

Helena Bonham Carter, Tim Burton i Nicole ScherzingerHelena Bonham Carter, Tim Burton i Nicole Scherzinger Screen z Instagram.com/nicolescherzy Screen z Instagram.com/nicolescherzy

Piosenkarce musiała być miło z powodu obecności brytyjskiej aktorki (i życiowej partnerki Burtona od 13 lat), bo chwilę później stroiła z nią śmieszne miny do wspólnego zdjęcia.

Ach, Helena Bonham Carter, kocham cię! Dziękuję, że razem z rodziną przyszłaś na "Koty" i za wszystkie miłe słowa wsparcia! - napisała Nicole.

Helena Bonham Carter i Nicole ScherzingerHelena Bonham Carter i Nicole Scherzinger Screen z Instagram.com/nicolescherzy Screen z Instagram.com/nicolescherzy

socha

Więcej o: