Dereszowska pierwszy raz opowiedziała o nowym partnerze: Nie było sensu udawać, że przyszliśmy osobno

Gdy aktorka na początku grudnia pierwszy raz pokazała się na salonach z nowym partnerem, wywołało to spore poruszenie.

O jej nowym związku plotkowano od dawna, ale chyba mało kto spodziewał się, że dbająca o swoją prywatność Anna Dereszowska, pojawi się z nim publicznie i co więcej para tak chętnie będzie okazywać sobie czułość. A jednak, po swoim koncercie w Teatrze Polskim pozowała z 29-letnim fotografem, Danielem Duniakiem. Teraz w rozmowie z "Party" wyjaśniła powody swej decyzji.

Nie było sensu udawać, że na ten koncert przyszliśmy osobno. Oboje stwierdziliśmy, że premiera płyty to dobra okazja, by stanąć obok siebie i wspólnie świętować ten wieczór. Zwłaszcza, że Daniel miał swój udział w realizacji koncertu - powiedziała w "Party".

Z magazynu dowiadujemy się także tego, że Duniak pochodzi z Olsztyna, do szkoły średniej chodził w USA i studiował ASP w Poznaniu. Aktualnie zaś ma firmę producencką Roadkill Productions. Miał okazję udowodnić swoje doświadczenie.

Daniel jest świetny także w realizacji koncertów, o czym przekonałam się podczas przygotowań do premierowego występu - chwaliła go Dereszowska.

Anna Dereszowska, Daniel DuniakAnna Dereszowska, Daniel Duniak Radoslaw NAWROCKI / FORUM Radoslaw NAWROCKI / FORUM

Lebnka, 6-letnia córka Dereszowskiej z poprzedniego związku z Grabowskim ma dobry kontakt z nowym partnerem. Para ma zamiar spędzić święta w Polsce, właśnie ze względu na córkę, potem jednak planują wyjechać na narty za granicę. Dereszowska nosi na palcu pierścionek, czy to więc oznacza rychły ślub. Na to pytanie nie chciała odpowiedzieć jednoznacznie, ale też nie zaprzeczyła.

Owszem, pierścionek, który mam na palcu jest dla mnie bardzo ważny i noszę go z dumą. Ale plotek o naszym ślubie nie będę komentować - powiedziała w "Party".
Zobacz wideo

Vic

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.