Dereszowska pierwszy raz na salonach z nowym partnerem. Nie szczędzili sobie czułych gestów

O tym, że aktorka znalazła nową miłość, mówiono już od dłuższego czasu. Jednak Dereszowska była tajemnicza i nie dzieliła się szczegółami. W końcu zdecydowała się pokazać partnera.

Aktorka wielokrotnie zapewniała, że nie powtórzy błędów z przeszłości i nie zdecyduje się na upublicznianie swojego kolejnego związku. Dlatego po rozstaniu z Piotrem Grabowskim (ich piękne uczucie upamiętniła okładka "Gali"), milczała na temat swojego życia prywatnego. Jednak podczas poniedziałkowego koncertu towarzyszył jej nowy mężczyzna. Wystarczy spojrzeć na czułe gesty, jakimi obdarzali się publicznie, by mieć pewność, że nie jest to jedynie kolega aktorki.

<< ZOBACZ ZDJĘCIA>>

Poniedziałkowy wieczór w Teatrze Polskim należał do Dereszowskiej . Nie dość, że na koncercie gwiazdy pojawiło się wielu jej znajomych, to jeszcze prezentowała się naprawdę pięknie. Lepszą okazję do zaprezentowania partnera trudno było sobie wymarzyć. W teatrze Annie Dereszowskiej towarzyszyła także córka ze związku z Piotrem Grabowskim, 6-letnia Lena.

Kim jest wybranek Dereszowskiej? To Daniel Duniak, 29-letni fotograf (aktorka jest od niego starsza o 4 lata). Para poznała się podczas wakacji na Lanzarote, a uczucie wybuchło tak szybko, że podobno, jak donosił w styczniu magazyn "Grazia", już 4 miesiące po pierwszej randce Dereszowska i Duniak zdecydowali się na zaręczyny.

Zobacz wideo

jus

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.