Klimas zapewnia, że między nią i Szulim "wszystko w porządku". Była narzeczona milionera zaprzyjaźniła się jednak z... Dodą. "Obgadywały ją"

Doda ma nową koleżankę. I nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że jest nią Natalia Klimas, kiedyś najlepsza przyjaciółka... Agnieszki Szulim. Co ciekawe, swoje trzy grosze dołożyła również Kate Rozz.

Konflikt Dody i Agnieszki Szulim to jedna z najciekawszych historii w polskim show-biznesie. Punktem kulminacyjnym była oczywiście rzekoma bójka w Chorzowie. Po tym wydarzeniu doszło do pewnych podziałów na warszawskich salonach. Podobno wszyscy "musieli" się opowiedzieć po którejś ze stron.

Teraz mamy kolejną odsłonę tego konfliktu. Doda zaprzyjaźniła się bowiem z byłą koleżanką dziennikarki, Natalią Klimas . A maczała w tym palce Kate Rozz .

Doda poznała Natalię wiosną tego roku, gdy odwiedziła Kate Rozz w Paryżu. Wtedy jeszcze skończyło się tylko na przywitaniu, ale niedawno cała trójka znów się spotkała - tym razem w butiku Just Paul w Warszawie na ulicy Mokotowskiej. Wieczorowa pora przysłużyła się wspólnemu plotkowaniu, a panie namiętnie obgadywały... Szulim. Nie jest przecież tajemnicą, że Doda jej nie znosi, podobne odczucia ma wobec niej Rozz, którą Agnieszka wygryzła swego czasu z roli prowadzącej "Na Językach" - tłumaczy w rozmowie z AfterParty.pl osoba związana z gwiazdami.

Ale to nie wszystko, bo jak już wiadomo, Szulim związała się Piotrem Woźniakiem-Starakiem. Para oficjalnie pokazała się razem na premierze filmu "Obywatel" . Jeszcze rok temu milioner był narzeczonym Klimas. W lipcu natomiast relacja Szulim i Klimas wyglądała na przyjacielską, chodziły razem na imprezy, a nawet pojechały na wspólny urlop nad morzem . Na czwartkowej imprezie Flesz Fashion Night córka projektantki opowiedziała, co tak naprawdę się dzieje między nią a Szulim.

Nic się nie zmieniło, jest wszystko w jak najlepszym porządku. Media szukają tego typu sensacji i próbują nas skonfliktować i próbują bezsensu zupełnie. Jeszcze jakieś przyjaźnie tworzyć, które miałyby kogoś... Nie, skąd! Niestety prawda jest dużo bardziej nudna w gruncie rzeczy - wymijająco powiedziała Klimas.

Przekonała Was?

Teo

Uwierzyliście w słowa Klimas?
Więcej o: