Wojewódzki z dziewczyną. "Renulka" rzadko pojawia się na salonach, ale kiedy już to zrobi... Ależ ona ma nogi!

Na sobotniej imprezie Verva Street Racing Kuba Wojewódzki pojawił się razem z ukochaną Renatą Kaczoruk. Nic dziwnego, że dziennikarz jest zapatrzony w nią jak w obrazek. Modelka wygląda obłędnie!

Spotykają się już od prawie dwóch lat. Jak na Kubę Wojewódzkiego to związek z długim stażem. 28-letnia Kaczoruk i dziennikarz przybyli na imprezę w sportowych strojach - dziewczyna wybrała krótkie szorty, które wyeksponowały jej niesamowite, długie nogi.

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

Kiedy w swoim programie Wojewódzki porusza temat związków, często padają naprawdę zaskakujące jak na niego słowa. Powiedział już m.in., że nazywa swoją ukochaną "Renulką" oraz... że ją kocha.

Renata to pierwsza od czasu Ani Muchy kobieta, z którą Kuba tworzy poważny związek. Zależy mu na niej, nie ukrywa się z tym uczuciem, chce też, żeby czuła się bezpiecznie - podawała w kwietniu "Grazia".

I choć od czasu do czasu pojawiają się plotki o ich rozstaniu, oni jednak wciąż wyglądają na szczęśliwych, tak jak kwietniu, gdy w jednym z warszawskich klubów "przyłapała" ich nasza kamera.

Zobacz wideo

jus

Więcej o: