Dla wielu kobiet i mężczyzn jest ideałem. Ale to Beyonce nie wystarczy. Nowe zdjęcia i nowa wpadka

Gwiazda liczyła, że nikt nie zauważy.

Beyonce pochwaliła się kolejnymi zdjęciami. Nie byłoby w tym nic niezwykłego, gdyby nie fakt, że znowu przy nich majstrowała. I to tak samo nieudolnie jak wcześniej.

Piosenkarka jakiś czas temu pokazała zdjęcia , na których starała się wyszczuplić, przy okazji "deformując" swój telefon i zaginająć przestrzeń w nieoczekiwany sposób. Jej fani szybko zauważyli wpadkę, ale najnowsze fotografie udowadniają, że gwiazda albo się nią nie przejęła, albo ma spore problemy z opanowaniem sztuki obróbki zdjęć.

Tym razem pokazała zdjęcie ze swoich 33. urodzin, które wraz z Jayem Z spędzała na jachcie:

BeyonceBeyonce Screen z beyonce.com Screen z beyonce.com

Jeśli przyjrzymy się zdjęciu dokładniej (a konkretnie przerwie między udami Beyonce), zauważymy, że i tym razem rzeczy znajdujące się w pobliżu gwiazdy dziwnie "falują":

BeyonceBeyonce Screen z Beyonce.com Screen z Beyonce.com

Na tym nie koniec "dowodów zbrodni". Jak zauważył portal Buzzfeed.com, po prawej, gdzie widzimy odbicie Beyonce i feralnych schodów, wszystko jest tak, jak powinno być - linia schodów jest prosta, a gwiazda zapewne taka, jak w rzeczywistości.

BeyonceBeyonce Screen z Beyonce.com Screen z Beyonce.com

Naprawdę nie rozumiemy, dlaczego Beyonce musi się wyszczuplać na zdjęciach. Drobne oszustwo perfekcyjnej Queen B zauważyli oczywiście jej fani:

BeyonceBeyonce Screen z Twitter.com Screen z Twitter.com

Dlaczego Beyonce photoshopuje swoje zdjęcia?
Dlaczego Beyonce poprawia na zdjęciach przerwę między udami? Nawet cień po lewej jest inny...
Beyonce musi a) nauczyć się jak używać Photoshopa b) zatrudnić kogoś, kto będzie poprawiał dla niej zdjęcia lub przestać używać Photoshopa - pisali w komentarzach na Twitterze.

To nie jedyna sławna piękność, która próbuje "nagiąć" rzeczywistość. Do fanek poprawiania swoich "naturalnych" zdjęć należą też Kim Kardashian czy Miranda Kerr.

jus

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.