Rob Kardashian w coraz gorszej kondycji. Matka się popłakała, za to Kim...

To nie jest dobry czas dla rodziny Kardashianów.

Robert Kardashian, brat Kim Kardashian, przechodzi gorszy okres w swoim życiu. Podobno ma depresję, nadużywa marihuany, a w dodatku znów przytył. Kris Jenner, jego matka, rozpłakała się mówiąc o nim, podczas gdy sama odpoczywała na urlopie w Tajlandii.

Dysproporcja w uwadze, jaką Kris Jenner poświęcała swoim dzieciom, jest od lat często komentowana przez amerykańskie portale. Numerem jeden zawsze wydawać się była dla niej Kim , potem dopiero pozostałe córki i... syn - Rob. Ów zawsze raczej był w cieniu swoich sióstr.

Z reality show Kardashianów wyłaniał się obraz niespełnionego młodego człowieka, który dramatycznie szuka pomysłu na swoje miejsce w świecie, biznesie i rodzinie. Podczas gdy jego siostry pięły się w górę, on usuwał się w cień. Kilkakrotnie tył i chudł, a teraz zaczął mieć problemy ze zdrowiem, ponoć nadużywa marihuany i popada w coraz większą depresję.

Robert KardashianRobert Kardashian Bulls Bulls

Wieści o pogarszającym się stanie zdrowia Roba dotarły do jego matki i sióstr, które wówczas przebywały na wakacjach w Tajlandii. W ostatnim z odcinków ich programu "Keeping Up With The Kardashians" Khloe chciała nawet spakować się i wyjechać w środku nocy, byleby tylko być przy bracie. Nie wszyscy jednak czuli to samo.

Jest przerażona tym, co dzieje się z Robem - komentowała zachowanie siostry Kim. - Khloe chce wracać, to jest przedziwne, a dla mnie to frustrujące. Wszyscy oferowaliśmy mu pomoc, ale jej nie chciał, więc przestałam już mu współczuć.

Kim KardashianKim Kardashian Fot. E!Online Fot. E!Online

Matka Kim jednak była jednak niemniej zaniepokojona co Khloe.

Chcę pomóc Robertowi, ale nie umiem. Już nie pamiętam, kiedy normalnie zasnęłam, nie zamartwiając się o niego. Wiesz, kiedy jestem wdzięczna życiu? Kiedy wieczorem, kładąc się do łóżka, robię codzienną listę i mogę mówić: U Kourtney w porządku, u Khloe też, Kim też, Kendall też, Kylie też, Robert też - wyliczała, po czym łzy napłynęły jej do oczu - To najgorsze uczucie na świecie, kiedy wiesz, że twoje dziecko znajduje się w jakimś złym życiowym momencie. Myślę o tym cały czas. Być tutaj i wiedzieć, że on jest sam w domu to tortura.

Kris JennerKris Jenner Fot. E!Online Fot. E!Online

Po tym wyznaniu Kris Jenner już całkiem się rozkleiła.

Doskonale rozumiem, co czuje. Ciężko jest żyć ze świadomością, że nie może się pomóc.

Łzy matki i jej słowa nieco wyjaśniły Kim, dlaczego właściwie Khloe nie chce korzystać z uroków wakacji.

Okropnie było patrzeć, jak mama płakała - mówiła Kim. - Rozumiem, co czuje Khole. Ją i Roba łączyła zawsze specjalna więź. Byli sobie najbliżsi. To musi być dla niej bardzo trudne. Ale ona też przechodzi przez ciężkie chwile w związku z Lamarem (Khloe rozwodzi się z koszykarzem Lamarem Odomem - przyp.red). Musi być bardziej samolubna i nie przejmować się wszystkim i wszystkimi.

Kris JennerKris Jenner Fot. E!Online Fot. E!Online

Kris JennerKris Jenner Fot. E!Online Fot. E!Online

karo

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.