Tak wyglądała najmłodsza Kardashianka jeszcze parę miesięcy temu. Od tego czasu BARDZO schudła! Zobacz, jak się zmieniła

Jedna z sióstr Kardashian postanowiła się odchudzać. Jak teraz wygląda?
Khloe Kardashian Khloe Kardashian AP/Dan Steinberg

Khloe Kardashian

Najmłodsza Kardashianka - Khloe nigdy nie miała idealnej figury. Chyba jednak nigdy dodatkowe kilogramy nie były dla niej problemem, bo zawsze z dumą prezentowała swoje kobiece kształty w wyzywających kreacjach.

Khloe Kardashian jest naturalną brunetką Khloe Kardashian jest naturalną brunetką Forum

Khloe Kardashian

28-letnia celebrytka najwyraźniej jednak zmieniła strategię i postanowiła wziąć się za siebie i schudnąć.

Khloe Kardashian Khloe Kardashian EastNews

Khloe Kardashian

Khloe sfotografowano jak razem ze swoim mężem Lamarem Odom wychodzi z jednego z klubów w Hollywood. Wyglądała naprawdę świetnie i o wiele zgrabniej niż do tej pory.

W wywiadzie dla Life&Style Magazine powiedziała, że stara się ćwiczyć 4-5 dni w tygodniu razem ze swoim trenerem Gunnarem Petersonem. Celebrytka w 5 miesięcy schudła 25 funtów czyli około 12 kilogramów. Jesteśmy pod wrażeniem!

Kiedy byłam masywną, ośmioletnią dziewczynką, miałam dwie piękne siostry. I zawsze zastanawiałam się dlaczego nie wyglądam tak jak one? - powiedziała w wywiadzie dla Life&Style Magazine.
Nienawidzę kiedy porównuje się mnie do sióstr, nigdy nie będę wyglądała jak one - dodała.
Khloe Kardashian Khloe Kardashian EastNews

Khloe Kardashian

Zauważyliśmy też, że celebrytka rozjaśniła nieco włosy i delikatniej się maluje. Myślicie, że zamierza być bardziej naturalna i dalej się odchudzać?