Jacek Rozenek o rozwodzie: Stało się, jak się stało. Poznałem jej nowego partnera i...

Czy ma żal do byłej żony ?

Media od jakiegoś czasu zastanawiały się, czy Jacek Rozenek znalazł miłość. Podejrzewano również, że aktor ma żal do żony, że szybko ułożyła sobie życie na nowo z Radkiem Majdanem. Jak jest naprawdę?

Od czasu występów w "Tańcu z gwiazdami" Jacek Rozenek jest na oczach wszystkich. Wielokrotnie dziennikarzom udało się go przyłapać na spotkaniach z atrakcyjnymi kobietami. Ale jak się okazuje, Rozenek nie jest jeszcze w nikim zakochany.

Od dłuższego czasu piszą o mnie tego typu rzeczy, choć ja z nikim na ten temat nie rozmawiam. Nie wiem skąd media czerpią takie rewelacje. Jak znajdę miłość, na pewno podzielę się tymi informacjami - powiedział w rozmowie z "Na Żywo".

Mimo, że Rozenek nie stworzył żadnej relacji po rozstaniu z byłą żoną, to nie ma problemu z tym, że Małgorzata Rozenek jest zakochana.

Poznałem jej nowego partnera i nie jestem zły z powodu tego, że układają sobie razem życie. Powtórzę jeszcze raz, że mam do byłej żony zaufanie i cieszę się z jej szczęścia, które znalazła u boku Radka Majdana. Życzę im jak najlepiej.

Jacek uważa, że ich dzieci dobrze odnajdują się w tej sytuacji i nie mają problemu z zaakceptowaniem nowej miłości ich mamy.

Małgosia i Radek znakomicie się nimi zajmują. On dogaduje się z chłopcami, a oni z nim.

Radosław Majdan, Małgorzata Rozenek.Radosław Majdan, Małgorzata Rozenek. Kapif Kapif

To nie pierwszy raz, gdy Rozenek wypowiada się pochlebnie o związku byłej żony ( Zobacz: Jacek Rozenek PIERWSZY RAZ o związku Małgorzaty z Radkiem Majdanem! Co powiedział? ). Jacek podkreśla jednak, że sam nie rezygnuje z częstych kontaktów z synami i zależy mu na tym, by aktywnie uczestniczyć w ich wychowaniu.

Mam nadzieję, że gdy chłopcy dorosną, obaj wybiorą zawody zgodnie ze swoimi talentami. Nie wiem czy któryś zostanie aktorem, jak ja. Jako ojciec staram się spędzać z nimi jak najwięcej czasu. "Zarażam" ich moimi pasjami do jazdy konnej, golfa.

Jacek RozenekJacek Rozenek eLStudio eLStudio

Zobacz wideo

PeeR

Więcej o: