To już pewne! Ogłoszono nazwisko prowadzącego 1. Hell's Kitchen Polska

Zapewni programowi sukces?

Wojciech Modest Amaro, pierwszy polski kucharz, który zdobył gwiazdkę Michelin dla swojej restauracji, został szefem kuchni w polskiej edycji "Hell's Kitchen".

Niewiele by brakowało, a polską wersję "Hell's Kitchen - Piekielnej Kuchni" poprowadziłby syn Adama Gesslera, Mateusz Gessler . Ten jednak niespodziewanie wycofał się z produkcji ( Zobacz, dlaczego Mateusz Gessler wycofał się z "Hell's Kitchen") . W piątek portal Press.pl podał, że stacja ma już nowego kandydata szefa Piekielnej kuchni, miał to być Wojciech Modest Amaro :

Szefem kuchni w programie "Hell's Kitchen - Piekielna kuchnia", który zadebiutuje w wiosennej ramówce Polsatu, będzie Wojciech Modest Amaro - nieoficjalnie dowiedział się "Presserwis" - czytamy na Press.pl

mat. prasowe

Mateusz Gessler.Mateusz Gessler. East News East News

Choć nie były to oficjalne informacje, okazały się być prawdziwe. Dwa dni od publikacji Press.pl potwierdzono je na Facebooku.

Nasz nieoceniony przewodniczący Wojciech Modest Amaro, został szefem kuchni w pierwszej edycji show Hell's Kitchen Polska . My nie możemy się doczekać Wojtka w nowej roli! - czytamy na oficjalnym profilu programu "Top Chef".

17 i 18 lutego w Warszawie kandydaci do programu staną oko w oko z Wojciechem Modestem Amaro. Ma być on obecny na otwartym castingu. Internauci zareagowali entuzjastycznie.

KomentarzeKomentarze Screen z Facebook.com/hellskitchenpolska Screen z Facebook.com/hellskitchenpolska

Jeżeli i Wy także chcecie sprawdzić, czy nadajecie się do programu podajemy informacje o castingu. Odbywa się on 17 lub 18 lutego (poniedziałek lub wtorek) w godzinach od 10:00 do 19:00 w Warszawie, ul. Racjonalizacji 5. Na miejscu trzeba wypełnić ankietę zgłoszeniową (nie dotyczy osób, które wcześniej wysyłały ankietę mailowo), co ciekawe potrzeba przynosić żadnych składników do gotowania.

Przyjdź i przekonaj nas swoją osobowością, że jesteś idealnym kandydatem do teamu Piekielnej Kuchni - czytamy na oficjalnym fan page'u programu.
Zobacz wideo
Zobacz wideo
Zobacz wideo

karo

Więcej o: