Ola Kwaśniewska przebiła Hankę Mostowiak!

Ślub prezydentówny zrobił furorę w mediach.

Z analizy przeprowadzonej przez "PRESS-SERVICE Monitoring Mediów" wynika, że media oszalały na punkcie ślubu Aleksandry Kwaśniewskiej z Jakubem Badachem .

Wydarzenie cieszyło się większym zainteresowaniem niż śmierć postaci Hanki Mostowiak z serialu "M jak miłość", granej przez Małgorzatę Kożuchowską .

Hanka Mostowiak, Małgorzata Kożuchowska.Hanka Mostowiak, Małgorzata Kożuchowska. m-jak-milosc.pl

"PRESS-SERVICE" porównało między innymi liczbę publikacji związanych ze ślubem Oli i wypadku serialowej postaci. W listopadzie ubiegłego roku na łamach internetu, prasy i telewizji wzmianki o śmierci Hanki Mostowiak pojawiły się 251 razy.

Pamiętamy, jaki szał szczególnie w sieci zrobił tragiczny epizod " M jak miłość " (często obracany w żart) i jak trudno było się rozstać telewidzom z jedną z ulubionych bohaterek małego ekranu.

Pocałunek świeżo poślubionej pary. Pocałunek świeżo poślubionej pary.  Fot. Kapif

Jednak to ceremonia zaślubin córki byłego prezydenta z muzykiem bardziej przykuła uwagę środków masowego przekazu. To wydarzenie było jednym z najbardziej oczekiwanych przez media w 2012 roku. Wyniki analizy mówią same za siebie - ślub dorobił się prawie 500 publikacji!

Atrakcyjna okazała się nie tylko para świeżo upieczonych małżonków, lecz także zaproszeni na uroczystość i wesele goście ze świata polityki i show-biznesu. W mediach wrzało!

Spodziewaliście się, że Kwaśniewskiej i Badachowi uda się przebić nawet Hankę Mostowiak?

fabio

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.