Kristen Stewart próbowała wkupić się w łaski dzieci kochanka! Romans trwał od DAWNA?!

Okazuje się, że gwiazda od dawna próbowała zyskać przychylność dzieci żonatego kochanka.

Kristen Stewart już dwa miesiące temu próbowała wkraść się w łaski dzieci Ruperta Sandersa, z którym aktorkę łączył romans - podaje RadarOnline.com . Wszystko wskazuje więc na to, że miłosna przygoda Stewart i starszego od niej reżysera nie była, jak zaznaczała aktorka, jedynie "chwilową nieostrożnością".

Kristen Stewart, Robert Pattinson.Kristen Stewart, Robert Pattinson. US Weekly

Jak podaje portal, już w maju Stewart i reżyser wybrali się z córką Sandersa na lody w Los Angeles. Czyżby więc romans zaczął się, kiedy Stewart promowała swój najnowszy projekt? Osoby z otoczenia kochanków przyznają, że wtedy wspólne spotkania nie wydawały się niczym podejrzanym. Teraz jednak jest inaczej. Zgodnie podkreślają, że romans zaangażowanych we wspólną pracę gwiazd mógł rozpocząć się już w maju.

Na zdjęciach sprzed trzech miesięcy, które zrobiono parze w jednej z berlińskich restauracji, widać, że jest między nimi chemia. Jeden z fotografów przyznał, że para nie odstępowała siebie ani na krok.

Wydawało się, że nie mogli się sobą nacieszyć - dodał.

Sądzicie, że ten romans trwał od dawna?

Zobacz wideo

Pat

Zobacz także: Robert Pattinson i Kristen Stewart - od dawna coś się między nimi psuło? Kristen Stewart zdradziła swojego poprzedniego chłopaka z Pattinsonem! Tak ZDRADZA Kristen Stewart !

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.