Balotelli chce DOWODU SWOJEGO OJCOSTWA!

Rafaella Fico chce się na nim wypromować?

Plotek.pl już kilka dni temu wyraził swoje zdziwienie faktem, że Fico jest tak uradowana ciążą z piłkarzem, z którym przecież definitywnie w kwietniu się rozstała. Opowiadała mediom, że Balotelli nigdy nie przestał jej kochać i bardzo się ucieszył na wieść o dziecku. Zastanawiające było, że Super Mario nie wydał wtedy żadnego oficjalnego oświadczenia w tej sprawie, a Rafaella Fico sama zgłosiła się z tym tematem do kolorowej prasy.

Tymczasem stanowisko włoskiego napastnika w tej sprawie okazało się mniej entuzjastyczne, niż Fico przedstawiała to w mediach. Balotelli chce dowodu na ojcostwo! Wydał specjalne oświadczenie w tej sprawie.

Jestem bardzo rozczarowany; nie sądzę, że to jest normalne, że nie wiedziałem aż do czwartego miesiąca ciąży. Nie rozumiem, dlaczego nie skontaktowała się ze mną natychmiast, by powiedzieć mi o czymś tak ważnym - stwierdził rozgoryczony piłkarz.

Czyżby Fico postanowiła wykorzystać 5 minut swojego byłego chłopaka i zdobyć popularność sprzedając mediom szczegóły z ich prywatnego życia? Być może ciąża jest całkowicie wymyślona? Takie właśnie podejrzenia ma Balotelli.

Raffaela jest wystarczająco znana, by nie musieć wykorzystywać także tej historii dla celów reklamowych. To jest pierwszy i ostatni raz, kiedy mówię publicznie na ten temat i nie zamierzam odpowiadać na to, co ona powie lub napisze - powiedział Super Mario.

raffaella ficoraffaella fico materiały prasowe

Co ciekawe, Fico próbowała się już wypromować u boku Ronaldo. Jednak gdy im nie wyszło, zwierzała się w mediach, że pomimo ogromnego penisa Cristiano nie potrafił zaspokoić jej w łóżku. Krytykowała jego umiejętności... Czy także dla rozgłosu?

Odkąd nagłośniła swoją ciążę, bardzo chętnie pozuje fotoreporterom. Czemu jednak nie ma przy niej szczęśliwego ojca dziecka?

Raffaella ficoRaffaella fico forum

Mau

Zobacz także:

Dziewczyna Balotelliego JUŻ podkreśla swój ciążowy brzuch!

Balotelli będzie OJCEM! Jest LEPSZYM KOCHANKIEM niż Ronaldo?

GORĄCA laska Mario Balotelliego! Zobacz, jaka jest Raffaella Fico!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.