Ricky Martin: Jestem szczęśliwym gejem

Piosenkarz zdecydował się ujawnić, ze względu na synów.

Ricky Martin po latach plotek na temat swoje orientacji seksualnej przyznał się, że jest gejem. Na stronie internetowej zamieścił oświadczenie , w którym obwieścił światu.

Jestem dumny, że mogę powiedzieć: jestem szczęśliwym gejem.

We wcześniejszych Ricky wywiadach wielokrotnie zaprzeczał pogłoskom na temat homoseksualizmu. Przez kilkanaście lat spotykał się z meksykańską prezenterką Rebeccą de Albą, mimo planowanego ślubu nic z tego nie wyszło. W 2008 roku matka zastępcza urodziła Martinowi bliźniaki, chłopców .

W oświadczeniu wyjaśnił co go skłoniło do "coming outu".

To jest to czego potrzebuję teraz, szczególnie jako ojciec dwóch wspaniałych chłopców. Oni są pełni blasku i codziennie uczą mnie czegoś nowego. Gdybym żył jak dotychczas, byłoby to dla nich tłamszące i niszczyłoby blask z którym się urodziły. To musi się zmienić. To nie powinno się wydarzyć 5, czy 10 lat temu, teraz jest najlepszy czas.

Ricky ujawnił się bez ckliwych wywiadów za milion dolarów , czy przepłakanych rozmów w telewizyjnych show . Nie wnikał w życie osobiste. Chce dobra dzieci z którymi jeszcze niedawno zrobił sobie ojcowską sesję na plaży.

people magazine

Zostań fanem Plotka na Facebooku >>>.

Janus

Więcej o: