Która gwiazda powinna dostać rózgę od św. Mikołaja?

Kto był w tym roku niegrzeczny i nie zasłużył sobie na świąteczne prezenty? Jedna ze stron internetowych postanowiła przeprowadzić sondę na ten temat, a na jej szczycie znalazła się...

...Britney Spears! Gwiazda zdobyła ponad 1000 głosów w sondzie E-Poll Market Research. Na szczyt owej listy wywindowały ją m.in. niezapomniane chwile spędzone za kierownicą, podczas których zdarzyło się jej kilka razy skasować inne samochody i przejechać ludziom po stopach . Nadal nie wiemy, dlaczego nie zatrudniła szofera. Ku uciesze paparazzi Britney często zapominała o założeniu bielizny, nie sprawdzając się także jako mamusia, trafiając na szczyt listy najbardziej wyrodnych .

Drugie miejsce wśród najbardziej niegrzecznych gwiazd zajęła Paris Hilton , chleb i sól serwisów plotkarskich. Jednak od czasu pobytu w więzieniu dziedziczka złożyła obietnicę poprawy: mniej imprezuje, działa charytatywnie , niczym Angelina Jolie wybiera się do Ruandy . Może w przyszłym roku zasłuży sobie na coś lepszego niż rózga. Trzymamy kciuki!

Na dalszym miejscu uplasowała się Lindsay Lohan , jedna z największych imprezowiczek Hollywood, która podobnie jak Paris na przemian trafiała do więzienia i równie szybko z niego wychodziła. Lindsay również obiecała, że będzie grzeczną dziewczynką . O kim my będziemy w przyszłym roku pisać?

Ku naszemu wielkiemu zaskoczeniu kolejna gwiazda na liście to... Beyonce Knowles ! Trudno nam powiedzieć, czym dokładnie zasłużyła sobie w tym roku na to wyróżnienie.

Tyle o niegrzecznych gwiazdach. Przejdźmy teraz do tych, które św. Mikołaj powinien obdarować najlepszymi prezentami. Wśród najgrzeczniejszych znalazły się: Angelina Jolie i nastoletnia gwiazda Miley Cyrus .

Więcej o: